Најдобри филмски тепачки

JimmyHoFFa

NAVIGATOR
Член од
8 септември 2010
Мислења
1.196
Поени од реакции
482
sto da kazam mislam deka sum gi gledal site tepacki ama ova e toa, duri i realno izgleda.. znam deka go imase postirano pogore ama mora uste ednas da se pregleda :)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.387
Поени од реакции
2.397
Добра тепачка , мада мене повеќето ми беше некој да ми каже музичево кое е? :X3:

Едит: Најдов но сепак добри тепачки се :P
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.370
Поени од реакции
1.980
Ima use eden so slonot ali drugi I treti deo, u dzungla se desava Ong bak 2 I 3 Del :)

Sent from my Coolpad E502 using Tapatalk
Да да знам, само, Ong Bak е со статуата, Tom Yum Goong a.k.a. The Protector e со слонот, после ги испомешаа, има и тој уште еден дел, али продолженијата ми беа безвезе, многу забегаа, штета, интересен атрактивен стил има Tony Jaa со лакти и колена ги цепа
 
На врв Bottom