Despot
Последна активност:
12 јули 2019
Член од:
25 септември 2008
Мислења:
432
Допаѓања:
185
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Роденден:
декември 12

Сподели преку:

Despot

ВОЈВОДА, Машко

Последна активност:
12 јули 2019
  1. Peja989
  2. leandra
   leandra
   Шерифувањето носи казнени поени, мислењето ти е избришано.
   1. На Despot му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Despot
    Despot
    :)
    21 декември 2011
  3. toiise
   toiise
   hahahahahahhahaha, demnac eden, so vaka na forumov pak?
  4. ThundeR.
   ThundeR.
   еве ти линкови тука побарај си хтмл темпјети

   линк

   линк
  5. zee German
   zee German
   браво за потписот ...ме наежи во позитивна смисла
  6. Ајсшутер
   Ајсшутер
  7. Ајсшутер
   Ајсшутер
  8. Alen_001
   Alen_001
   Деспот, фала многу за гласовите! Многу ми помогна!
  9. toiise
   toiise
   бук ар јоу хоум ман.ако си дај да му скенјаме на бугарчево нешо
  10. Mico
   Mico
   господине ве известувам дека на ден 1.11 2008 пред бистата на Мара Бунева ке се одржи чевствување а потоа и собир на повеке личности мегу кои ке присуствува и господинот Зоран Тодоровски добитник на наградата 23 октомври,Марко Китески,Ташко Георгиески и академик доктор Петар Темелкоски во кои ке се дебатира за делото на Крсте Петков Мисирков во ресторанот Македонска кука на Кале.До колку се решите да присуствувате превозот е организиран и бесплатен и се надевам дека ке присуствувате и ке дебатирате.позздрав
  11. Mico
   Mico
   фала господине на вашето размислување
  12. Mico
   Mico
   деспот сакам само да си разменуваме мислења а не да се вреЃаме.јас ги ценам вашите размислувања и не сум од тие луге кој со не ја сакаат македонија.што мислите околу името.дали се согласувате со новиот предлог на нимиц.ако мозе одговор ви благодарам.јас сум инаце цлен на една организација и ги следам размислувањата на некои лица во форумов и би сакал нивни мислења за да изградам еден стам.БЛАГОДАРАМ однапред
  13. Mico
   Mico
   Ги следам вашите ставови и од нив сум многу испроцвоциран не од сите некои ти се добри ама повекето се лоши.Ова што е со името за точките не сте во право.Предлогот на нимиц е добар во глобала и треба да се прифати за да има просперитет нашата држава.Што добиваме ние од името ако остане само МАКЕДОНИЈА или што ако се декларираме како МАКЕДОНЦИ не добиваме ништо или "наШата историја ".Ние немаме некоја историја, таа е полна со бугари срби турци .Немаме ние добра историја .ако знаеш добро историја ке сватиш.Чисти пример колку македонци имаат блгарски пасош многу и засто да ссе викаме ние после македонија подобро да сме бугарија.Се надевам на ваш разумен и мудар одговор.поздрав од Мичо
  14. Despot
   Despot
   Користи Кирилица ко ке пишиш во мојов профил. А одговорот ти го напишав во твојот. А за војна ко ке дојди немат бегање. Не зборвам за режирана и наместена војна ко шо беше во 2001.
  15. Mico
   Mico
   gospodine sigurno ste golem patriot so znamevo.zaradi vasiot patriotizam sme zaglaveni vo nasive granici.i plus da fati vojna ti prv ke si so ke se zavitkas so znamevo i ke legnis vkrevet i ke placis.mnogu se iznerviram so nacinov na koj ja prestavuvas makedonija.nie mora da go zaboravime minatoto ida odime ponatamu.se nadevam deka ke mi odgovoris gospodine.cao
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  декември 12