Најдобри филмски тепачки

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Тежок избор, има многу интересни филмски тепачки. На почеток би издвоил 2 од Star Wars серијалот.


 
Член од
15 октомври 2009
Мислења
803
Поени од реакции
246
najjako tepanje :D:D FIREBALL filmot :D samo mn loso deka e kineski ili japonski film ali za tepanje e no1
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.502
Поени од реакции
4.179
Сцена od Ip man, инаку филмот е биографски филм за учителот на Брус Ли и сцената е биографска па е вистинита:

Да се надоврзам на ова...од вториот дел:Девојкава е muai tai master itself, Се сама праела за филмов:
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
386
да не го спомнувам undisputed сите го знаете,а некој веке спомна за баконг и тони јаа
така да bourne ми е омилен,сите три дела ги иам гледано сто пати и пак ги гледам коа ке ги фатам на телма xd
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.452
Поени од реакции
3.056
и ова над мене сакав да го постирам ама некој ме претекнал (најако тепање), --- надополнето: Sep 19, 2011 9:01 AM ---
 

SHANE

Др.Акула
Член од
30 април 2008
Мислења
1.453
Поени од реакции
853

Според мене,најдобриот филм на Ван-Дам.Завршните фајт сцени му се епски.

Исто така борбата помеѓу Чак Норис и Карлос во филмот Делта Форс 2(кога ќе се тепаат во спалната соба).Само ја нема сцената на јутјуб т.е неможам да ја најдам.
 
На врв Bottom