JimmyHoFFa
Поени од реакции
482

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Знам дека си правел клок на Q6600, па дали можеш да ми помогнеш, ја незнам О од оверклок. Имаме исти процесори.
  М
  Процесорот што пари го даваш ме интересира ?
  JimmyHoFFa
  JimmyHoFFa
  ne go prodavam oddelno, site 4 dela komplet idat..
  8800 Ultra не бараш или знаеш дека нема да најдеш :D
  JimmyHoFFa
  JimmyHoFFa
  da be toj sto ke ja prodava ke i bara 150 evra ke se iznerviram i ke treba da go tepam posle..
  С
  Е во вркса со никот,сеа ми текна :) Кој филм беше ако ти текнува? :)
  Stoznam onaka mi tekna koa go kreirav profilot, ne e nekoj nik po koj sto sum poznat inace. Idese na TV bas toj film koa go pravev profilot :)
  С
  дечко

  од кај ти е ников, џими хофа?? ептен ми е познат,ама незнам од каде... :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom