Најдобар настап во живо?

Член од
20 февруари 2014
Мислења
7
Поени од реакции
2
https://www.youtube.com/watch?v=-XXM1B3Nitw
Многу е тешко сепак човек да се одлучи за еден настап, но според мене ниту еден друг бенд немал ваква изведба во живо. Гитаристот на Бон Џови, Ричи Самбора им дава душа на своите солажи на кои едноставно човек неможе да остане рамнодушен. Преслушајте, нема воопшто да погрешите ;);):)
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11.915
Поени од реакции
5.795
не сум бил а и немало не само пари туку нити можности, ама го имаше тогаш на наша ехЈу ТВ, пред распадот...
 
На врв Bottom