Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Ми изгледаат овие навивачките трибини ко ниски, нема шанси некој да ги фрла (од надвор) бакљите директно на трибината и така да се пренесат истите ? Можеби звучи смешно сепак никогаш не сум бил на стадионот, од слика вака ми изгледа ко да ќе може ..
И мене ми текна на тоа, нека дојдат ден порано, нека ги фрлат на трибина и утредента ќе си имаат бакљи! :D
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.693
Видеото од Комита Ултрас:pos:
Колку дегенски фаци човече, па се снимиле како бегаат:tapp:
И уште го ставиле на интернет а на сите им се гледаат фаците па полиција може да ги уапси кога сака...
Упс заборавив дека тоа важи само за македонските групи...
--- надополнето: Oct 16, 2011 12:06 AM ---
И уште на Српски пеат....:tapp:
На идиотизмот му нема крај....
 
Член од
3 август 2011
Мислења
523
Поени од реакции
105
zaskuzena pobeda na teteks, cestitki, nasite ziva katastrofa bea, ni 5 min ne zasluzija da navivame za niv.
inaku, prvite 10 min i poslednite 20 min gi bojkotiravme.
35 ballisti(i ne samo ballisti, i obicni gledaci) odvedeni se vo policiska stanica deneska, kako sto slusnav dole vo stanica imale rabota bajagi deneska ACAB, ke ima pak derbi, do togas nema samo so kamenja da udrime ;)
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
zaskuzena pobeda na teteks, cestitki, nasite ziva katastrofa bea, ni 5 min ne zasluzija da navivame za niv.
inaku, prvite 10 min i poslednite 20 min gi bojkotiravme.
35 ballisti(i ne samo ballisti, i obicni gledaci) odvedeni se vo policiska stanica deneska, kako sto slusnav dole vo stanica imale rabota bajagi deneska ACAB, ke ima pak derbi, do togas nema samo so kamenja da udrime ;)
jebiga morav.
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.766
Поени од реакции
17.482
зашто пеете на српски бе лепотани :pos:уби уби каура
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
зашто пеете на српски бе лепотани :pos:уби уби каура
Ја че га певам на што сакам, или че га пукам. Тој је чисто иљиридска песна.
Сврбин не пева на уби, уби каура он га пева на друго.

Иначе незнам што се бунат кога комитите пеат мртов албанец добар албанец.
Обесправен народ.
 
Член од
27 јули 2011
Мислења
50
Поени од реакции
3
Gi pustile BALLISTET od stanicata kazuvaat deka mnogu gi tepale :S Go jadea i nevini luge !!!
 

B92

Член од
14 октомври 2011
Мислења
331
Поени од реакции
129
И јас добив инфо. дека се пуштени но биле крајно тепани ... А.Ц.А.Б.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.291
Поени од реакции
78.944
Gi pustile BALLISTET od stanicata kazuvaat deka mnogu gi tepale :S Go jadea i nevini luge !!!
Дај молимте иди на некој друг форум, на пример у Шведска, таму ќе ти поверуваат.
Не ме смеј бре дете, ене го оној Goal што го симна знамето и9 го фрли на земја. Татко му е полицаец и никому ништо.
Вас на секоја утакмица тетовските полицајци ве пуштаат како сакате да влегувате и што сакате да внесувате. Кон Војводи е друг односот.

Полицијата во Тетово што направи кога кршите прозори по македонски куќи секоја недела?
Ништо.

Не се брукај и тука да постуваш измислици на кои ќе ти се смеат. Па ние знаеме многу добро полицијата во Тетово, Чаир и на други места кого штити и за кого затвора очи.
 

B92

Член од
14 октомври 2011
Мислења
331
Поени од реакции
129
Дај молимте иди на некој друг форум, на пример у Шведска, таму ќе ти поверуваат.
Не ме смеј бре дете, ене го оној Goal што го симна знамето и9 го фрли на земја. Татко му е полицаец и никому ништо.
Вас на секоја утакмица тетовските полицајци ве пуштаат како сакате да влегувате и што сакате да внесувате. Кон Војводи е друг односот.

Полицијата во Тетово што направи кога кршите прозори по македонски куќи секоја недела?
Ништо.

Не се брукај и тука да постуваш измислици на кои ќе ти се смеат. Па ние знаеме многу добро полицијата во Тетово, Чаир и на други места кого штити и за кого затвора очи.
ДА НЕ БЕШЕ ТА ПОЛИЦИЈА ВИЕ ВЧЕРА ЌЕ ГО ПУШИВТЕ И ТОА НА ГОЛЕМО !

не ми се прај мангуп тука , ЈАС Кога поминав кај плоштадот таму А.Ц.А.Б. само тепаше и само апсење имаше , тотално ХАОС !

Ама ти си бил у стадион во тој момент уште !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom