Навивачки групи во Македонија!

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.354
Поени од реакции
693
Што мислите кои се најдобрите навивачки групи во Македонија!
Дали тие можат по својата организираност или страст споредуваат со странските??

Според мене најактивни и најдобри во последно врме се:

Комити-Скопје (вардар)
Чкембари-Битола (прелистер)
Патриоти-Ресен (Преспа)
Фамили Аеродром (МЗТ Скопје)
Лозари -кавадарци (Фени)
Пирати-(металург Скопје)
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
153
Што мислите кои се најдобрите навивачки групи во Македонија!
Дали тие можат по својата организираност или страст споредуваат со странските??

Според мене најактивни и најдобри во последно врме се:

Комити-Скопје (вардар)
Чкембари-Битола (прелистер)
Патриоти-Ресен (Преспа)
Фамили Аеродром (МЗТ Скопје)
Лозари -кавадарци (Фени)
Пирати-(металург Скопје)
eh me cudi kako ne si gi stavil i ajduci...ne se bas aktivni sega ama lani bea mosne aktivni ako ne znaes za toa rasprasaj se...si gi stavil lozari,pirati,patrioti a ajduci ne:mad::mad:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.455
Поени од реакции
810
Нека биде темава само за фудбалски навивачки групи, ок? Пошо глеам и кошарка ми мешате. :)

Иначе Рибари Охрид и Паткари Струга бевме многу зачепкани на времето, ама малце спласна се пошто сме во понизок ранг, плус нема пари, клубовите замираат и тоа. :(
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.660
Поени од реакции
945
Добро ги напишал сегашните.

Но си ги заборавил на пример Војводите.
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
236
Ги забораивте Романтичарите(Работнички Кометал)мислам дека се лоша навивачка група башка малку се.Извини Работнички Скопје навива за Вардар.
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.354
Поени од реакции
693
Ок сугестиите се супер..на крајот од темава можеме да направиме една листа..
Вашите гласови се ОК..!!
Можеме и да избереме навивачка група која е најмногу подржана од форумџиите !!
поздрав...
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
12
Поени од реакции
2
гола вода, шверцери, балисти, ајдуци, волци, мајмуни, маркови внучиња, фаланга, лавови....
 

PxFxCx

Јужни Фронт
Член од
15 септември 2007
Мислења
452
Поени од реакции
4
Јас знам дека како регистрирани навивачи во Македонија се Комитите и Чкембарите и тоа се навивачки групи, она другото е кој доведен кој затечен...
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
153
ili pak ova..50 dusi haha....ova bese so cedevita
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
14.765
Поени од реакции
34.527
ova li se 50 dusi!?
ili pak ova..50 dusi haha....ova bese so cedevita
Ај најди ми 5 вакви клипа о не мора волку барем приближно волку народ..за да можеш да се рамниш со Комити и Чекмбари

и мислам дека на темава и дадоа тек на фубалски групи така да...али ај ипак најди ми те молам sd
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.810
Поени од реакции
451
А бе кој навивачки групи, треба да имаме спорт за да има навивачки групи, а ние тоа го немаме. Ќе се соберат 50 копиљаци и тоа навивачка група ли е ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom