Навивачки групи во Македонија!

Член од
3 ноември 2019
Мислења
15
Поени од реакции
11
...............................


Да не мислеше за оваа идеологија? Лесно е да се правиме паметни..

Прегледај го приврзокот 223699
vmro cel plostad go napravi so spomenici ti tuka mi objavuvas 2-3 znaminja...
I vmro ima ista politika ne zaboravajte potrosivte 1 miliarda evra za da se dokazate deka ste ''anticki makedonci'' :tapp: paa posle Albancite bile nacionalisti.. inace ova nema vrska so temata taka da komentiraj samo navivacki slucki ne vleguvaj vo politika...
 
Член од
2 септември 2019
Мислења
26
Поени од реакции
36
Гостување во кавадарци.
Тиквеш - Брегалница
0:2
30.11.2019
received_435101523845925.jpeg

IMG_20191202_135545_430.jpg
Парола:
Ги исековте стативите, ајде сега на нивите.
IMG_20191201_155339_734.jpg
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
3.664
Поени од реакции
5.267
Член од
13 септември 2015
Мислења
603
Поени од реакции
979
FB_IMG_1575676539659.jpg FB_IMG_1575676532629.jpg FB_IMG_1575676524502.jpg FB_IMG_1575676518370.jpg Мобилизација пред утакмицата во недела.
Прободено 13 годишно дете во Бутел...Нема директно да посочам кој стои зад тоа затоа што уште не е официјално,ама се знае...
 

LP1519

Blut und Ehre
Член од
2 февруари 2012
Мислења
306
Поени од реакции
189
Глупо е да се пишуе туј и општо да се пишуе за тој али Комити изненадуете сс пропусти..
 
На врв Bottom