Shutmanga
Поени од реакции
1.645

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Види ова брав, доека си на темата Норвешка, историја, војна, мош ти се свиѓа

  @Zlatikevichius слична е приказнава со тој твојот 9 нешто... :cautious:
  • Љубов
  Reactions: Shutmanga
  Zlatikevichius
  Zlatikevichius
  А, да, прочитав дека имало и друг, понов филм снимен за истата случка. Насловот на филмот има сосема различно значење. Да, 12 души биле, само еден успеал да избега и да се спаси, истото го имаше и во Nine Lives. Овој се вика Nine Lives зашто тој самиот на шега викаше дека не можел да умре, дека како мачка имал 9 животи.
  Shutmanga
  Shutmanga
  The Courier и The King's choice се премногуу слични филмови, а ги глеав еден по друг. Ми се менува нешто сеа, гo зирнав дефинитивно оди на watchlist. :D
  Zlatikevichius
  Zlatikevichius
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom