Моментална физичка состојба (слики)

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
2.714
Поени од реакции
2.062
Следиш макроси? Доста завидна форма за рекреативец, баш ме воодушеви и со предходниот пост...
Е фала брат, не следам макроси, само гледам да јадам квалитетно и вежбам јако. Овде сум 4 кила потежок од претходниот пост.
Негде до средина на март вежбав во теретана 6 пати неделно PPL сплит и calithenics во недела. Терав така од крајот на декември и имав добар прогрес без плато али корона срањево ме пресече.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
2.714
Поени од реакции
2.062
Најзапоставена партија, идеме јако :ROFLMAO:

IMG_20200411_150355а.jpg
 
На врв Bottom