Моментална физичка состојба (слики)

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
5.616
Поени од реакции
13.463
помалце лафење, повеќе слики ... имате теми за чамче муабет
Да си жив и здрав за муабетов.
Автоматски споено мислење:

Dobro, izvini...ocigledno pogresno si sfatil...sakav sovet da ti dadam..
Јас уште со уста подотворена сум..
Што совет жити мене..
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
5.616
Поени од реакции
13.463
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.909
Поени од реакции
17.625
@Agda Beata збунет сум, нели сакаше мрсничко?

:coffee:
Она ми е љубовница уште пред да се стави на диета. :)
Автоматски споено мислење:

@Agda Beata
Ајмо фотка, што чекаш?
Засега се - 13 кила од пораѓај, да мавнам уште 30 и ќе ставам. :icon_lol:
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.166
Поени од реакции
8.848
Она ми е љубовница уште пред да се стави на диета. :)
Автоматски споено мислење:


Засега се - 13 кила од пораѓај, да мавнам уште 30 и ќе ставам. :icon_lol:
Која чест ја имам што сум те знаел и 45 од пораѓај кога беше :ROFLMAO:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom