Моментална физичка состојба (слики)

Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.902
Поени од реакции
1.363
cudno mi e so ovaa kilaza i visina da go imas ovoj grb... ili pak jas ne znam da zastanam ubava poza ko ce slikam grb xD.
IMG_20180512_131910.jpg eve od pred skoro 2 meseci od drug agol slikano i malku potemna slika. Ovde bev 70kg. Bitna e muskulnata masa ne telesnata tezina :) zirnetego zac perna na youtube, duplo e pogolem odmene a tezi 70kg. Mnogu e bitno i kako ke se stegnis posto ova poza e teska i mnogu bolat ramenata koga se izvedva. 10 slikanja za 1 slika da zlezi vo red.
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
607
Поени од реакции
493


Mini-cut со carb cycling дефицит 300-350 ccal, PPL програма на вежбање 5 пати неделно. Пред тоa булк со 500 над maintence. Повеќе слики во текот на неделата.
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.902
Поени од реакции
1.363


Mini-cut со carb cycling дефицит 300-350 ccal, PPL програма на вежбање 5 пати неделно. Пред тоa булк со 500 над maintence. Повеќе слики во текот на неделата.
Ne ti gi otvora slikite so gi imas staveno. .
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
607
Поени од реакции
493
Не се слики бате, еден анимиран гиф има поставено:
1. https://gph.is/2JHEpZ3

- Одлично можиш малце на нозете да поработиш и ќе бидиш петка!
Слаби листови имам, ги вежбам 3х неделно сега со многу волумен. Во квадрицепсите имам најголем напредок , многу брзо ми реагираат на тежински тренинг 2х неделно.
 
Член од
23 септември 2015
Мислења
723
Поени од реакции
386
Дека користиш протеин креатин бцаа....
Иначе супер си само продолжи и обрни внимание на нозете :)
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
На што алудираш со постот?
Дека си погодил добар стек, од тој хормонскиот :)
Добар си само напред, небитно што си земал за да го постигнеш ова.
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
607
Поени од реакции
493
Дека си погодил добар стек, од тој хормонскиот :)
Добар си само напред, небитно што си земал за да го постигнеш ова.
Отворен сум за тестирање во која клиника и кога сакаш, ненајавено или најавено. Ќе го сфатам постот твој како комплимент.
 
E

Epsilon

Гостин
okej e, ama ne preuvelicuvajte. :D


Jas se vodev po najosnovnoto ama rocky style, i bev 'srcha napraen edno vreme, sea vejce ne sum isiot, ama ushte se drzam. :D

Ovde eden imashe (cinam za ist tim navivame) i eden TrollBuster so mi velese deka trolam, ne mi veruvaa deka so mekici i krofni se pravat stomacni. :D
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Отворен сум за тестирање во која клиника и кога сакаш, ненајавено или најавено. Ќе го сфатам постот твој како комплимент.
Не ме занима тестирање, голем дел нема ни како да ги тестираш, особено не сармс што се прилично актуелни во последно време. Како комплимент сфати, почитувам тоа што си вложил труд :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom