Може ли во Македонија да се најде поштена женска?

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Курва е не дава :icon_lol:, него остави јас изгледа не знам како да побарам до тоа е :pos::pos::pos::pos::pos:.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
da i pobarav ke mi daese no i ona da mi pobarase ke i daev.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
хахахахах да правиш муабет со девојче?
за што?
како се везе? дали е подобар зачинот од кам или оригинал вегета.... дал со бордо чанта оди сина шамија.....
Ако најдеш женско со кое можеш да правиш муабет - тоа е сигурно препраен маж и си во голема опасност да бидеш намамен во некоја гарсоњера на периферија и противприродно обљубен.
:pos::pos:
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
како очекувате да најдете поштено девојче - кога Вие пред се не сте поштени?
:)
pa kaj sakate da najdete posten momak koa vie ste neposteni, ustvari vie i ne sakate posteni nego nekoja baraba da te mlati pa posle da vikate kao semejno nasilstvo voa noa....
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
муабетот што сакале нашите домашни (мк) женски :)


некој спомна пари, кола :)
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
Ајдеее, уште еден што го изневерила женската, па сега фрла дрва и камења по цел женски род....Или можеби бараш невина?:tapp:
Stereotipen odgovor...jas moze gi mrazam zenite sto nemozam site da gi iam a sum imal mnogu no uste sakam i posto nemoze site e zatoa gi mrzam, za nevina ne baram, ustvari zena mozes evtino da iznajmis za potreba i poprofesionalno da si ja izvrsi rabotata za koja e platena!
 
I

Iblis

Гостин
Вчера беше Спонзорот топ тема, денес Избраниов, ама пак и двете во врска со девојки(девојчиња). Вчера тој бараше по непослушни, овој послушни, нема разберија, таа е луѓе....
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.824
Поени од реакции
6.093
Сите се курви, а тие другите се на електро е работава или ми се причинува?
А башка многу,многу ама ептен многу се глупи женскиве во Македонија.................. отиди Бугарија отиди Грција да ти е кејф да правиш муабет со некое лично девојче.

Јас искрено планирам да емигрирам.
Тие се плукнам во тоа кантур створењата.
Tired-demotivational.jpg
 
Член од
12 март 2008
Мислења
1.030
Поени од реакции
712
нормално е жените сакаат сигурност од причина што ќе бидат идни мајки и сакаат да можат се да им пружат на своите деца. а за другото имам другар кој вози застава 101 од 91 година до сега сигурно менал едно 4 девојчиња значи колата не му ги носи женските туку друго ;).
не велам дека тоа што го велиш не важи ама не е закон. значи до некаде може да ти ја олесни работата ама ако не си машко џабе ти е се.
Дури 4 девојчиња сменил? :) :) :) :) :) Извини, морав... :) :) :) :)

Онтопик: Ако имаш предрасуди за ова прашање, независно основани или неосновани, приодот кон девојките секогаш ќе ти биде во старт послаб, затоа што ќе поаѓаш со помислата: "Ех уште една курва..." . Има нормални девојчиња, само треба да ги побараш...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Хаа, барате поштена женска а летате по спонзоруши и после на форум крокодилски солзи. Исто е и за женските, да не ме сфати некој погрешно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom