Може ли во Македонија да се најде поштена женска?

S

Shellshock nam67

Гостин
другите девојки надвор од границава ги интересира џебот. нашиве покрај џебот ги интересира и колата ( читај бемве предуслов ) станот, работатата и ред други работи. - ако грешам нека изгорам! :)

П.С асална девојка у македонија да најдеш ти е еднакво на шансите да добиеш лото 7/39 !
нормално е жените сакаат сигурност од причина што ќе бидат идни мајки и сакаат да можат се да им пружат на своите деца. а за другото имам другар кој вози застава 101 од 91 година до сега сигурно менал едно 4 девојчиња значи колата не му ги носи женските туку друго ;).
не велам дека тоа што го велиш не важи ама не е закон. значи до некаде може да ти ја олесни работата ама ако не си машко џабе ти е се.
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Што е лоша политиката жените се криви, што губиме у фудбал жените се криви, што не ебат од ЕУ жените се криви, што не шират одма нозе жените се криви, што не паѓаат у несвест на примитивизам жените се криви, што не ти приоѓа сама по 3 часа булење од твоја страна жените се криви, што не ти вика убаво да си поминеш кај швалерката жените се криви.

Така чука напатено машко срце јуначко :pos:.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
zenive nasi se isto taka balkanki ko sto sme i nie muzite balkanci!
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.102
Сите се курви, а тие другите се на електро е работава или ми се причинува?
А башка многу,многу ама ептен многу се глупи женскиве во Македонија.................. отиди Бугарија отиди Грција да ти е кејф да правиш муабет со некое лично девојче.

Јас искрено планирам да емигрирам.
Тие се плукнам во тоа кантур створењата.
А на електро чунки нема курви... сите со крст на чело.
Туку, тебе сигурно некоја ти го има спопикано штом вака попизден си... :)
 

Ljupco Meljata

AJFON ILI ANDROID you choose
Член од
11 ноември 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
475
Абе види и ти да бидеш женско ќе те прашам како ќе се осеќаш кога ќе смениш двајца партнери ,не е лесно да си женско у денешно време .А можеби сите сме за никаде.

И после имало болести ова она .....................
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.020
Поени од реакции
2.059
Не може , а и да може , тешко ..1 во 10000 :D
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Позади МТВ се најпоштените женски. За одредена сума на пари шо сакаш ќе ти праат.
Плати па клати.
Попоштено амин. :icon_mrgr:
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Стај и like nа ФБ може ќе ти даде, а ако не ти даде ондак е непоштена :)
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
ја мислам и на електро се покварени, и ја иам приметено све глупачи се, абе треба само да не им даваш едно 4-5 месеца не ги задоволувај сексуално наеш како ке те сакаат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom