"Мачиња" на ЕУРО 2020

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.436
Поени од реакции
4.264
Јас па темава ја отворив мислев мали мачиња постирате… :facepalm: :icon_lol:
Ајде сега сумњам дека си толку наивна.
Мање виши целава работа ми е чудна оти е 2021
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.174
Поени од реакции
56.616

Kajgana Shop

На врв Bottom