"Мачиња" на ЕУРО 2020

Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.131
Поени од реакции
15.966
Не го видов постот на @Darling , али чим бил Столе реално сте можеле да го оставите. Атер за тоа што најарен е од нашиве, што многу кажува за изгледот на останатите. За гласот не би да коментирам, вака и троа неписмен делува, али тоа е што е.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.851
Поени од реакции
23.138

Од Зинчеко госпожата е доказ дека животов не е фер :icon_lol:

Од Сеферовиќ госпожата, ако е некој по милфице


Screenshot_20210703_172756.jpg
Автоматски споено мислење:
И онлифанс маче

 
Последно уредено:

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.047
Поени од реакции
7.774
care od kaj gi kopash :LOL:
 
  • Хаха
Reactions: A__
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.054
Поени од реакции
1.524

Kajgana Shop

На врв Bottom