"Мачиња" на ЕУРО 2020

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
7.180
Поени од реакции
45.017
пс. @Darling еднаш беше избришан постов, отворите си друга тема слободно, не досаѓај !
Добро реално Столе и личи малце на маче. Поготово со гласчето негово, исто како на маче прегазено на сред улица и остаено со 1 атом живот у него да се бори за воздух и гола егзистенција доека не го финишира камион ѓубре што разнесува или така наречено јапоњерка.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
14.062
Поени од реакции
8.000
Добро реално Столе и личи малце на маче. Поготово со гласчето негово, исто како на маче прегазено на сред улица и остаено со 1 атом живот у него да се бори за воздух и гола егзистенција доека не го финишира камион ѓубре што разнесува или така наречено јапоњерка.
Љубоморен си.
Човекот е навистина згодно мачорче.:P
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.187
Поени од реакции
17.664
Оти немаат price tag овие под сликите, вака ли се иде на фудбал?
п.с. За другарка прашувам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom