Матура

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Колку поени се доволни отприлика за финансиски менаџмент

Ја имам околу 97,мислам дека би требало да се доволно
Аман бе, сите сакаат на финансиски да идат...ц ц ц ц :)
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
692
Поени од реакции
190
Кај нас во прилепскиов не е некоја филозофија со смеровите..запишисе на еден префлисе на друг.а финансиски го кажуваат за тежок смер но можат да се запишат не е проблем...
 

serious

If you need me, whistle
Член од
6 февруари 2009
Мислења
147
Поени од реакции
10
Мајката, сите сакате да одите на економски факултети, нешто филозофија, политика ...

Доста имаме лопови во оваа држава ...
 
Член од
4 јули 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
Кога има резултати од приговори? Мора да се оди во гимназија или ќе има и на страната? :pipi:
 
Член од
11 март 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
Denes se rezultatite veke gi ima istaknato vo gimnaziite a na stranata mislam deka gi nema.
 
Член од
7 мај 2010
Мислења
40
Поени од реакции
0
abe maturava e nz .......................... no comment uste pa ministeron zadovolen od rezultatite od koj rezultati 2ki i 3ki katastrofa ..
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
504
Поени од реакции
64
Ke vlezis sigurno jas nad 93 imam ama ne vo drzavna ama vo privatna sigurno pred 2 godini edno cupe so 87 vleze taka da...
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Некој да не знае кога се земаат дипломите?
 
Член од
24 јуни 2010
Мислења
80
Поени од реакции
1
да не знае некој колку поени треба да имаш за да се запишеш на филолошки факултет на англиска книжевност???:smir:
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.754
Поени од реакции
264
Некој да не знае кога се земаат дипломите?
Тоа мислам дека зависи од школо до школо. Класната ми рече кај нас околу средината на август ќе ни ги давале:toe:
 
Член од
28 април 2008
Мислења
258
Поени од реакции
9
А да не знај некој случајно дали во август тестојте ке бидат истите или ќе ги сменат ( за оние кои се паднати )
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.005
Поени од реакции
7.604
А да не знај некој случајно дали во август тестојте ке бидат истите или ќе ги сменат ( за оние кои се паднати )
сменети и воедно полесни
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.709
Поени од реакции
56.189
Како идеше финтава со поените од сведителствата (успехот од средно) !? 15 за одличен, 12 за мн. добар... и тн. или подруго?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom