alter-ego
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Премали разлики имаат , не е дслр значи обичен компактен е, во квалитетот нема да има ич разлика на 590 имаш повеќе зум помалку макро на другиот е обратно па сега ти видиси шо сакаш, инаку во се друго се двата исти, и mpx се различни ама тоа ич не ти менува.
    Oд таму кај шо е поефтин ;) ист е фотоапаратот пикс плус секогаш имат повисоки цени
    Не спамирај насекаде за тоа дали L20 е добар апарат. За тие пари е таман.
    neznam go nemam oseteno na raka , ama vaka kako sto gledam po performansi super e ;)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom