Матура

Член од
25 декември 2018
Мислења
11
Поени од реакции
3
Здраво на сите другари.
Ми треба брз одговор што е полесно
Историја или Бизнис?
однапред благодарам (немам мн.време).[DOUBLEPOST=1545770387][/DOUBLEPOST]Здраво на сите другари.
Ми треба брз одговор што е полесно
Историја или Бизнис?
однапред благодарам (немам мн.време).
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
5.297
Поени од реакции
6.321
Здраво на сите другари.
Ми треба брз одговор што е полесно
Историја или Бизнис?
однапред благодарам (немам мн.време).[DOUBLEPOST=1545770387][/DOUBLEPOST]Здраво на сите другари.
Ми треба брз одговор што е полесно
Историја или Бизнис?
однапред благодарам (немам мн.време).
хахахаха ме изнасмеа постот. исти кур ти е бате, шо и да полагаш ништо нема да ти смени.
 
Член од
25 февруари 2018
Мислења
25
Поени од реакции
3
Кој има полагано германски како втор јазик ?
Нека каже дали е тешко лесно и тако даље.
Фала однапред
 

Kajgana Shop

На врв Bottom