serious
Поени од реакции
10

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • P
  Пријателју,
  П'рвите албуми на Pink Floyd("The Piper at the Gates of Dawn", "A Saucerful of Secrets" ...) не ти харесват, заштото това е само началото на една ера в поп музиката. А нали знаеш, че всјако начало е трудно. Но после следва музика к'м филма "More", "Ummagumma", а малко по-к'сно пак музика к'м филма на Микеланжело Антониони "Zabriskie Point". Моето поколение помни този филм. Чудесен филм, а музиката вече подсказва, че се е појавило нешто голјамо в поп музиката. Натат'к е лесно-започваш да живееш с тази музика и тази група!
  Поздрави!
  http://www.youtube.com/watch?v=BLKiMbC6s2k
  Имаш плус, ги имаш Tux и Konqi на аватар :)
  Примен си.. само прати ги правилата, ок?
  0000 ako ne e toa togash mora dekodiranje.
  ne postojat free alatki za toj telefon, samo preku box.
  www.forum.gsmmkd.com - kje najdes poveke detali i kje se vneses vo GSM tehnologijata.

  kaj mene dekodiranje za toj model ti e 400 denari
  alfa mobil
  02.3161264
  Хех абе брат ... под месо се се подразбира освен виршла =) Моеш да мааш месен нарезок ако јадеш такво нешто ... =) Ем ефтино ти е , ем најадува ептен=)

  +Можеш супи да кркаш ... без фиде нели .... А и јајца се дозволени =) Оп кајганче ... али без сирење нормално =)

  Мене ептен ми се свиѓа диетава ... ако сакаш ке ја најдам на интернет ке ти ја пратам ... целосно се што може да се јаде , што не ... Ау да и туна моеш да млатиш =)
  Протеинска диета =) Значи нема внесување јагленохидрати ...Само мелеш Салати/Меса ...(протеини) и се друго ти е вештачко ... Натрен место шекер ... МНоооооооооогу вода (јас пијам по 8-10 литра на ден) и мора да трчаш на кеј/качуваш на Водно/бидеш активиран =)

  Мене рекорд ми е 23 кила за месец дена =)
  мртовец велат кавга некаде се толкува ко венчавка но за слободни ако си во брак некоја каквга со брачниот другар..., а портрет викаат плодност, дете така да има некоја логична поврзаност нели! поздрав!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom