elektro
Поени од реакции
40

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Еј брат... абе и на другарче му треба истиот проект што си го барал таму, и смарт асс што ти го напишал... тој за ракета и брод, ај ако не те мрзи ке ми завршиш огромна работа ако ми го пратиш. :) Фала однапред
  ете ти го шаблонот за писмата во темата
  разгледај го нема да згрешиш
  само утре ти ќе треба сам да одлучиш дали писмото што ти го бараат е формално или неформално :D
  S
  ппппп...за АМД и интел
  S
  Уствари имаш повеќе типови наведување сеа за 5 минути ќе довршам.... и линк по ПП ок
  S
  Биди појасен,анимациите се закон знам...коштаат две недели:))

  Туку бара за било каков систем за наведување и навигација така??
  Не сe правам фраер, се трудам само да го организирам подфорумот :) Има соодветно место за проблеми и прашања, и ако некој знае верувај ќе напише таму :) (гледам веќе и ти одговориле)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom