Мак баскет плеј оф

Статус
Затворена за нови мислења.

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Незнам што како се одвивала играта на двата тима во салата, пошто не ја гледав утакмицата(заборавив да му еам). Но, како што чув од некои Јане играл многу добро, имал многу асистенции. Мујо погодил неколку тројќи, а Струмица многу промашувале поготово на крајот од првото полувреме. Што е тука, тука е... Се гледаме во Струмица, се надевам дека ќе видеме добар натпревар...

И следната утакмица да играте без публика у скопје ќе ја тепате :Р
Нив повеќе му оде без публика имат скор од 4/4 заебани играчи се џабе ги потценувате само а дечките можно е да играат и финале.:salut:
 

Кузма

Vamos Campeones
Член од
7 мај 2008
Мислења
23
Поени од реакции
1
Нив повеќе му оде без публика имат скор од 4/4 заебани играчи се џабе ги потценувате само а дечките можно е да играат и финале.:salut:
Ако не се лажам јас, без публика имат скор 6/6 ? два пати беа казнети по 3 натпревари и сите ги победија.
Нов сум на форумот можеш да видеш, немам никого потценето уште, 5 поста имам „салде“ :) А чим дотуркаа до полуфинале не се за потценување. Ги победија и Амак и тоа е тоа...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Stvarno ste mnogu neiskusni i predvreme se raduvate......
sea pritisokot e na vasite igraci poso nema da igraat vasite dvajca idioti a gleam kako vie e bez niv a nasive igraat rastereteno pa se nadevam na cudo ....
milo mi e sto kje ima play-off vo jane sandanski so publika za da se vidi deka nie ne sme divjaci tuku naprotiv najdobri navivaci ........

pozz do ekipata so bevme pred sala i dokazavme deka sme toa sto sme.....
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ќе и биде тешко на Струмица сеа, ќе мора да победат у Струмица а ќе играат под голем притисок и без двајца стандардни играчи
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
Ќе и биде тешко на Струмица сеа, ќе мора да победат у Струмица а ќе играат под голем притисок и без двајца стандардни играчи
абе имаат добра клупа али на тие играчи што ке играат на местото на овие двајцата ке немаат добра замена
па не се знае али мислам дека шансите се 55-45 за струмица
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Немаат клупа Струмица затоа ќе им биде тешко, кој седи на клупа сеа, Крстевски, Груиќ, Караманолев и компанија.. и Мзт не се кузна шо ама сепак во ваква ситуација имаат шанси
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
i toa imame mnogu porealni sansi za da pobedime...........
kade e viktorianius ne znam samo???????????????

ne znae ni on za sto poprvo da taguva,za strumica ili za barca............
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
i toa imame mnogu porealni sansi za da pobedime...........
kade e viktorianius ne znam samo???????????????

ne znae ni on za sto poprvo da taguva,za strumica ili za barca............
Добро де,кај беше ти кога МЗТ изгуби 50 разлика? Ај шетај не тепавте една и летнавте во облаци ќе видиме во Струмица дали ќе тепате!:salut:
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
не летаме ние ,вие викате пред утакмица увек ќе не тепате ќе не згазите не знам што друго ја не сум викал никад пред утакмица али се глеам сите од кај вас многу сте самоуверени па викајте пак
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
абе тоа секогаш е така пред утакмица викаат овие а после утакмица оние
бтв стварно го нема нешто виктораниус денес освен со 2-3 поста на ан клуб барса
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Не е тука ја промени адресата...отсељио се..:pos2:
Честитки за победата..
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
SRCEVO MI CUKA CEL ZIVOT SUM TUKA PLAVO BELA BOJA E I KRVTA MOJA...NANANANANANANA...Inace bez nas MZT ima 6-6 pobedi:):):)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom