Мак баскет плеј оф

Статус
Затворена за нови мислења.

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
dada,sea sfativ deka ste ni ja pustile.......:tapp::tapp::tapp::tapp: of more krembilotino strumicka, isto im se fakja na niv dali e 15 razlika ili 35 .........moze i dobro e so ispadna vaka,da izgubevme na primer so trojka u posledna sekunda sigurno kje bea pojse down otkolku sto se sea........

toa e sport, ednas pobeduvas,ednas gubis, nikad ne se znae kako kje zavrsi ama ti si premnogu tony montana za da go sfatis toa..........
Абе ти не сваќаш или се правиш како да не сваќаш, треба да си стварно.. за да не сватиш дека ви ја пуштивме во ск како и да де 2-1 за нас одиме во финале :yea:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Абе ти не сваќаш или се правиш како да не сваќаш, треба да си стварно.. за да не сватиш дека ви ја пуштивме во ск како и да де 2-1 за нас одиме во финале :yea:
decko,imas tema misterii ako sakas vakvi gluposti da ti gi razgledaat eksperti pa idi tamu i obrati im se, a sportskite elementi prepusti im gi na onie so znaat kako stojat rabotite.........
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
еј дај не тресете глупости дека била пуштена кога сите знаат дека тоа е спорт
па ние не се вадевме дека сме му ја пуштиле кога загубивме од фершпед дома(ејј пази дома да загуби фени)
а што ке биде ако се вадат симпатизерите на мзт дека ви ја пуштиле нормално ке се вртите во круг...........а па што ке биде па ако пак изгубите у скопје....нормално пак ке се вртите у круг за тоа дека сте му ја пуштиле
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
еј дај не тресете глупости дека била пуштена кога сите знаат дека тоа е спорт
па ние не се вадевме дека сме му ја пуштиле кога загубивме од фершпед дома(ејј пази дома да загуби фени)
а што ке биде ако се вадат симпатизерите на мзт дека ви ја пуштиле нормално ке се вртите во круг...........а па што ке биде па ако пак изгубите у скопје....нормално пак ке се вртите у круг за тоа дека сте му ја пуштиле
Што сакате зборете бе важно ние тепавме,вие мислевте после поразот во Скопје и готово е не ја бива Струмица без Грнчаров и Латович,но за МЗТ не ни требаат ни Грнчаров ни Латович не им се даваме ни со втора постава :pos:
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Abe ajde dosta se raspravate. Toa ti e sportot , vecerva Strumica izigra odlicno a dodeka za prethodniot poraz od mzt toa e veke minato no se gledase deka na taa utakmica igracite na Strumica igraa bez poseben motiv nekako ne bea motivirani i kako na sila da igraa posle site slucuvanja, mislam deka sega nema da si dozvolat uste eden kiks kosarkarite na Strumica i vekje vo sreda (ako igrame vo sreda) odime na sigurna pobeda i vlez vo finale. Inaku za Mzt sto da kazam za deckive toa im se moznostite kolku i da se borat razlikata vo kvalitetot na igracite e golem i toa e toa. pozz
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
Абе ти не сваќаш или се правиш како да не сваќаш, треба да си стварно.. за да не сватиш дека ви ја пуштивме во ск како и да де 2-1 за нас одиме во финале :yea:
добро бе ти ја глеаше утакмицата у скопје?струмица играа ко мртовци место да си ги обвиниш твоите играчи се тешиш само дека ни ја пуштиле ај погледни ја утакмицата па после збори
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
добро бе ти ја глеаше утакмицата у скопје?струмица играа ко мртовци место да си ги обвиниш твоите играчи се тешиш само дека ни ја пуштиле ај погледни ја утакмицата па после збори
абе со тоа не можиш да се разбереш и да ја изгледа утакмицата и да виде дека играле како мртовци ке ти рече дека на играчите му било речено да играат како мртовци:toe:
 
Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
temata e otvorena za MAK BASKET PLEJ OF ke ve molam da ne se raspravate i da odite da si placite na vasite forumi,tuka se zboruva ako ne pa za plej of-ot a ne za toa kako ste izgubile
 
Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
sepak da izberam pomegu strumica i mzt,definitivno mzt.super igraci imaat :toe:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
prasanje do vas momcinja....dali ke doagate vo sreda da ja bodrite vasata omilena strumica.......
 
Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
i tie ne se klosarat kako sto se igracite na strumica kako na primer latovic i grncarov koi sto mislat deka so tepanje se ke postignat,sega mi e milo sto mu dadia kazni,se nadevam deka ke mu dojde umot:icon_bigg
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
i tie ne se klosarat kako sto se igracite na strumica kako na primer latovic i grncarov koi sto mislat deka so tepanje se ke postignat,sega mi e milo sto mu dadia kazni,se nadevam deka ke mu dojde umot:icon_bigg
Доста бе ти најде да говораш, инче казната на Латовиќ истече, а на Грне му остануват уште 4 утакмици.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
prasanje do vas momcinja....dali ke doagate vo sreda da ja bodrite vasata omilena strumica.......
Или си глуп или се праваш , како што ве пуштија вас у парк така и нас ке не пуштат у јане сандански.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Или си глуп или се праваш , како што ве пуштија вас у парк така и нас ке не пуштат у јане сандански.

ama na nas ni kazaa deka ne smeeme da doagjame prethodnata vecer i nemavme moznost sami da organizirame a vie imate vreme da se organizirate i dojdete za vasata strumica........

ako se igra 5-ta resavacka utakmica kaj vas , ocekuvajte ne...........
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
Или си глуп или се праваш , како што ве пуштија вас у парк така и нас ке не пуштат у јане сандански.
i da ve pustaat vas da dojdete vie nema pak da dojdete....zatoa sto nemozete da se soberete..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom