Македонци во Германија

Член од
22 мај 2014
Мислења
71
Поени од реакции
111
Јас сум со бг пасош, така да не сум имал искуство со визи. Можеби некој друг од темава ќе може да ти помогне, ама најубаво да си прочиташ на сајтот на амбасадата или некој друг германски владин сајт.
 
На врв Bottom