Rocky990
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не отварај такви беспотребни теми брате. Че кркниш бан и то тука не се по 1 - 2 дена. Стрпи се има време че троламе, нагледувај прво ситуација. Ко за пример земи ја леандра да видиш шо е башибузук-тролаштија :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Rocky990
  Rocky990
  Rocky990
  Taka ubavo izjasnise ne te razbrav deka preeska.... Ok fala :)) Ne znaev ... NOV SUM :)))
  sasha4fiercef
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom