Македонски филмови

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
9.914
Поени од реакции
4.342
Имаше мислам едно време овде еден тракер за симнување мак филмови? Ај ако сака тој шо објави нека ми прати пп.
trackermk.com но моментално таму е суша нема скоро ништо ново бидејќи и сеуште ништо не се нашло пиратско од нови македонски филмови а тоа што има ставено не верувам дека сеуште го држат на Seed. Чекаме некоја наша телевизија да емитува некој македонски филм или некој да се потруди да најде од некаде па да стави на тракерот.

Член од
7 септември 2016
Мислења
98
Поени од реакции
434
trackermk.com но моментално таму е суша нема скоро ништо ново бидејќи и сеуште ништо не се нашло пиратско од нови македонски филмови а тоа што има ставено не верувам дека сеуште го држат на Seed. Чекаме некоја наша телевизија да емитува некој македонски филм или некој да се потруди да најде од некаде па да стави на тракерот.
Ми требаше за овие постарите мак филмови, фросина, мак свадба итн. Најдов торенти, е сега дали ќе има доволни сидери да се симнат ќе видиме.
Фала.

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
9.914
Поени од реакции
4.342
Ми требаше за овие постарите мак филмови, фросина, мак свадба итн. Најдов торенти, е сега дали ќе има доволни сидери да се симнат ќе видиме.
Фала.
Teшко дека ќе најдеш сидери. Побарај и на некој од балканските торент тракер страни да не се најде некој да ги има ќе ги стави.

Еве постои и еден тракер сајт Bosanska raja се вика таму има многу работи од филмови и серии балкански а се наоѓа и по нешто македонско.

Последно уредено:
Член од
14 септември 2018
Мислења
41
Поени од реакции
98
Го има ли негде онлајн пиратизиран да се гледа 'господ постои името и е петунија' или само у кино може моментално да се гледа?

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
9.914
Поени од реакции
4.342
Гледам на сајтов https://cinesquare.net има некој македонски кратки филмови и некој документарци. Ако може некој нека извади некој да стави на Тrackermk.com

Член од
10 октомври 2011
Мислења
2.873
Поени од реакции
2.890
Нек се лечат овие од продукција на Смол мувс заедно со Марија Џиџева. Си го пуштиле филмот од 30-ти во Синеплекс, без никаква најава по интернет и денес е последен ден од киноприкажувањето. :eek:

Член од
23 јуни 2011
Мислења
8.236
Поени од реакции
2.420
Торент за Ругање со Христос?

Член од
10 септември 2016
Мислења
3.113
Поени од реакции
4.377
Сите македонски филмови досега сум ги гледал(ептен некој ако ни малку не е успешен и анонимен) ама не знам зошто сум го испуштил Сенки.
Феноменален филм и не памтам одамна кога така сум бил внесен во еден филм.

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
10.362
Поени од реакции
15.344
Сите македонски филмови досега сум ги гледал(ептен некој ако ни малку не е успешен и анонимен) ама не знам зошто сум го испуштил Сенки.
Феноменален филм и не памтам одамна кога така сум бил внесен во еден филм.
Менка.
Never forget.

На врв Bottom