Македонска фудбалска репрезентација

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.637
Поени од реакции
55.532
Усере? само на НЕМакедонец може да му го усере кажаното, КАПА ДОЛЕ ТОНИ !
Нема драж Тони Стојановски да го каже она.

Види како го кажа, ко на куче да се дере.

Истите зборови да ги кажеше Калински ќе звучеа ко поезија, ама овој кретенов ко малоумен се испонаша.
 

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
2.346
Поени од реакции
15.798
Што кажа Тони?
Буквално све кажа. Со рапав глас, со искочена артерија на врат, со бордо боја на фацата со испакнати очи, поништи све што можеше да поништи, удри у античко минато, историја, иднина, сегашнот, политика, географија, геополитика, спорт, музика, култура СОБРА СВЕ ШТО МОЖЕШЕ ДА СЕ СОБЕРЕ, се закануваше, повика големи светски сили на мегдан, закажа авион, нарача карти, ја покани цела Македонија да дигне кредити и да иде у Амстердам и Виена, смештај им најде, повика на масовен собир иако има корона, кур го боли, едноставно татнее моментално у телевизија, сигурно со вода го плискаат.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
40.491
Поени од реакции
79.546
А БЕ ИЛЗ ФАТИ ТИКЕТ БЕ

ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛ

ВРИТЕН ИН Д СТААААААААААРС

ГЕРИНЕВИЛ ОРГАСМ.МП4

АЈМОООООООООООООООООООООООООООООООООООО
Автоматски споено мислење:

А БЕ И ЈА ФАТИВ ТИКЕТ ГИ ИМАВ ОВИЕ ПРЕД ПАР МЕСЕЦИ СТАЕНО ДЕКА ИДАТ ДАЉЕХАХААХАХААХ

АЈМООООООООООООО
 
Член од
23 август 2010
Мислења
32.784
Поени од реакции
81.290
Знам дека сите изгинаа од прв до последен ама каква круна на кариерата е ова за Пандев  :cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:
Човекот има освоено СЕ на клупско ниво, ЛШ, светско клупско, Серија А, куп на Италија, и ред други работи, и сега ова на залезот на кариерата, како капитен и лидер на репрезентацијата. :cuc:
Секоја чест маестро, со сигурност најголемиот спортист во историјата на Македонија уз Кире Лазаров. ЛЕГЕНДА!
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
40.491
Поени од реакции
79.546
браво машко !!!


Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Добро ајде, јбг не можам...ептеен да му се лутам

Респект за ова! Штета што реши за Шведска ама јбг, ајде глупо е да му се буниме


АААА ДА

@МЛС ДЕЧКОТО

АЈМОООООООО АМЕРУУУУУ СПАВАШ ЛИ МИРНООООО СПРЕМАЈ СЕЕЕЕЕЕЕ
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.637
Поени од реакции
55.532
Да го испоштувамe и неопеаниот херој, господинот Боби Николов, како и секогаш го изрина теренот, да беше политичар ќе беше клуч за стабилност на регионов. :cuc:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
32.784
Поени од реакции
81.290
@Stefan-kobe ти ли работеше у банка се да ти ебам спремај потрошувачките кредитиииии!!! Загалвни се со камати, ИДЕМЕЕЕЕ БРЕЕЕЕЕ!!!!!
Зошто мислиш дека веќе не сум заглавен?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom