Мажите прашуваат, жените одговараат

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
OK, :wink:
Odite na natprevar, da receme fudbalski natprevar.
Vi pretstavuva zadovolstvo da gledate mashki(ispoteni) kako trcaat ili povekje vi se "gadi" od toa??? (poznavam mnogu devojki sto sakaat da gledaat mashki po natprevar, a mene nikogas ne mi bilo prijatno da bidam vo kontakt so ponezhniot pol po natprevar pa morav da prasam... :) )
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
@Delux
ne kolku pati dnevno tuku na kolku dena se banjate? :wink:
Mislam deka bolje definirano e taka prasanjeto :)
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
OK, :wink:
Odite na natprevar, da receme fudbalski natprevar.
Vi pretstavuva zadovolstvo da gledate mashki(ispoteni) kako trcaat ili povekje vi se "gadi" od toa??? (poznavam mnogu devojki sto sakaat da gledaat mashki po natprevar, a mene nikogas ne mi bilo prijatno da bidam vo kontakt so ponezhniot pol po natprevar pa morav da prasam... :) )
Може е секси да ги гледаш така испотени, ама не и да ги бакнуваш така солени :pos2:. Изгледа привлечно ама да е во граници, ти текнува на J.Lo во спотот Get right мислам дека беше, онака запотена и разиграна???
Ако е дечкото/ девојаката чист тогаш и да е испотен не е гадно :helou:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
OK, :wink:
Odite na natprevar, da receme fudbalski natprevar.
Vi pretstavuva zadovolstvo da gledate mashki(ispoteni) kako trcaat ili povekje vi se "gadi" od toa??? (poznavam mnogu devojki sto sakaat da gledaat mashki po natprevar, a mene nikogas ne mi bilo prijatno da bidam vo kontakt so ponezhniot pol po natprevar pa morav da prasam... :) )
Испотен го сакам само дечко ми.:)

Колку пати дневно се бањате?:sport2:
@Delux
ne kolku pati dnevno tuku na kolku dena se banjate? :wink:
Mislam deka bolje definirano e taka prasanjeto :)
Благодарам за исправка.:)
Секој ден,а некогас и 2 пати во денот ако се запотам или не се осеќам пријатно.
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Дали давате поен + на човек кој знае да свири некој музички инструмент? И кој музички инструмент ви е омилен?
Поен + паа убаво е кога некој знае да свири на нешто, значи талентиран е, ама не ми е многу битно тоа, сепак е убаво.

Кој прслуци градници се подобри : Корпите или тие обичните ? :))) И дали прслукот ви дава пригодна удобност :)???
Па оние со корпи според мене, обично такви носам и се чувствувам удобно, е сега има од корпи до корпи, оние полу меки се најубави.

...sto ke si pomislite za nego, ako na prv sostanok vi podari buket zolti rozi, kakva simbolika nosi toa za vas...???
Па нема да помислам кој знае што, ама ќе се замислам зашто не биле црвени или бели. Знам дека жолти рози се симбол на љубомора, гнев и слично, ама па можда сакал да се истакне со тоа и да го запаметам по жолтите рози.

...by the way...kolku gi sakate cvekinjata i koi se vashite omileni boi i vrsti na cveke???
Многу сакам цвеќиња и затоа ја обожавам пролетта, а кои ми се омилении, па сите, роза, крин, тие.

Koa sme veke kaj cvekarstvoto koga pominuva prodavac na masa i nudi cvekinja ako ne Vi kupi deckoto ili kavaljerot de ... navistina ama ich ne zameruvate?

a gledate na sosednata masa eden tip na devojkata i kupuva 5 ... nema da ste zavidni ?

PS pod uslov da ima deckoto pari kolku tolku da ne e nekoj epteн sto nema pa opravdano
Ама ич не замерувам, значи и да има и да нема пари мене ми е сеедно цвеќето скинато од неговиот двор ми е подраго од ваквото, нема простор за завист, тоа е глупост. Има многу начини да се искаже љубовта и немора да се купи цвет.

со кој карактер би ви било најубаво(каков сакате)од серијата ПРИЈАТЕЛИ зборам за карактерот а не физичкиот изглед!?
Чендлер ми е некако нај:helou:

дали ви е криво кога сте во врска, а дечкото има слики од голи жени на мобилен, или на комјутер... дали се осеќате потценето?
Нема зашто да ми биде криво, ако сака нека си става, негово право, мобилниот е негова приватност исто и како мојот:pos2:потценето ни во ен момент па тоа се само слики:helou:

...bash me interesira ova...
...situacija, vo diskoteka ste so 1000 luge so vasheto drushtvo...odednashka vi prioga mashko so nаsmevka, i vi veli:

"samo sakav da ti kazam deka si najubava tuka od site curi sto se"
...pozdrav, i si odi...

...kako ke reagirate...???
:vozbud::vozbud:ми се има десено ова:pos2: па ништо само се насмеав и во тој момент се чувствуваш пријатно и толку. А ако си отишол пак ќе се врати:helou:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Dali bi imale seksualen odnos so nekoj kako SWEDEN, mislam.. 38ca =))

Dali bi se isplasile od samata pomisla, ili ?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Dali bi imale seksualen odnos so nekoj kako SWEDEN, mislam.. 38ca =))

Dali bi se isplasile od samata pomisla, ili ?

Postavi ja temata i rpasanjeto korektno a ne kako pichica

vaka :

dali bi se ebele so nekoj ko sweden koj ima 38 santima kurishte ?

ili ako veke sakas da igras majtap ama pice si u dusa pa ne znaes kako trebashe da prasas

dali bi se ebele so tip ko SWEDEN koj e sosema bezveze .... manijak i taka nataka ...

zatoa odluchi se ili skini mi se skurca da ne te grabnam da te rabotam ko selska bavcha

za zal dur ti mislis na mene potato dete smotano mi gi krevash akciite i koa ke se vratam doma ke imam sto da ebam blagodarejki na takvite ko tebe koi mi gi krevaat akciite so svojata glupost i neinventivnost

Fala ti

koa ke ebam ke mislam na tebe da znaes:pos2: :pos2:


a ti i ponataka ke :drk: na moeto ime i moite dostignuvanja ... posto sakal da prizanes ili ne idol sum ti nedostizen
 
Член од
7 септември 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
ja sum nova u muabetov ali moram da kazam ....lele mu ja izvadi dusava so komentarov...ama stvarno.
A dali bi imala seks so 38ca:nesvest: .....?pa neznam...mnogu e be:vozbud:
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
ja sum nova u muabetov ali moram da kazam ....lele mu ja izvadi dusava so komentarov...ama stvarno.
A dali bi imala seks so 38ca:nesvest: .....?pa neznam...mnogu e be:vozbud:

...aj dobrodojde, da ti posakam od ime na site tuka...stom si nova...uzivaj i smej se so kompanija tuto-completo...:)



...kaj "kinisuete" i sto vi paga na um prvo, koa ste mu ljuti na vashiot dechko-ama onaka zdravo naljutni-naapani)...???:pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom