Мажите прашуваат, жените одговараат

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
...aj dobrodojde, da ti posakam od ime na site tuka...stom si nova...uzivaj i smej se so kompanija tuto-completo...:)



...kaj "kinisuete" i sto vi paga na um prvo, koa ste mu ljuti na vashiot dechko-ama onaka zdravo naljutni-naapani)...???:pos2::pos2::pos2:
Кинисувам на тераса на цигарче, и во меѓувреме го замислувам како виси обесен за муда.:)
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
visi obesen za muda ...ova e blesavo devojche skroz na skroz hahahhaha
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Уплаќате спортска? Ако да, дали сте фатиле? :smee:
 

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
Уплаќате спортска? Ако да, дали сте фатиле? :smee:
Да не ретко ми се случувало и ми се случува да уплатам, а што е најсмешно или најсеир за дечко ми сепак процентот на мојата добивка е секогаш поголем од неговиот :vozbud: Не дека се преценувам и дека ги знам тимовите и што и да е,туку едноставно нели така требало да биде. И покрај тоа што стандардно ми се смее на одбраните утакмици. И на крај се знае одма му префрлам од типот на „КОЈ ПОСЛЕДЕН СЕ СМЕЕ НАЈСЛАТКО СЕ СМЕЕ“ нали ЈАС:pos2:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
А да речеме се наоѓате во држава во која женскиот фудбал не е така запоставен како кај нас. Дали би се запишале на тренинг, ако ништо повеќе, барем одредено време?
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Уплаќате спортска? Ако да, дали сте фатиле? :smee:
Два три пати имам уплаќано спортска, онака од зафрканција, но немам фатено ниеднаш.. Све за малку :lut:
А да речеме се наоѓате во држава во која женскиот фудбал не е така запоставен како кај нас. Дали би се запишале на тренинг, ако ништо повеќе, барем одредено време?
Не би се запишала на тренинг за фудбал, други спортови повеќе ме привлекуваат:helou:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Уплаќате спортска? Ако да, дали сте фатиле? :smee:
Уплаќав порано.Се засилив после првото ливче кога утнав само една утакмица:(
А не сум фаила до сега.

А да речеме се наоѓате во држава во која женскиот фудбал не е така запоставен како кај нас. Дали би се запишале на тренинг, ако ништо повеќе, барем одредено време?
Не,преферирам некој поженствен спорт,како одбојка.:)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
А да речеме се наоѓате во држава во која женскиот фудбал не е така запоставен како кај нас. Дали би се запишале на тренинг, ако ништо повеќе, барем одредено време?
Да,дефинитвно.
Дури порано и рекреативно играв фудбал во маало.

Уплаќате спортска? Ако да, дали сте фатиле? :smee:
Да имам уплатено,не сум фатила до сега,ама интересно ми е.Ретко уплаќам,бидејќи ме мрзи да идам до кладилница.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Уплаќате спортска? Ако да, дали сте фатиле? :smee:
Уплаќав еден месец така, фатив два пати и оставив. На пауза сум, незнам кога ќе ме фатат моите да продолжам.:vozbud:

А да речеме се наоѓате во држава во која женскиот фудбал не е така запоставен како кај нас. Дали би се запишале на тренинг, ако ништо повеќе, барем одредено време?
Не, дека не сум по спортовите, а не дека не би играла ако сум. :bilder: :podsmev:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.370
Поени од реакции
25.099
Сакам да ве прашам, зошто секогаш трчате по 10 пати поголеми од вас дечковци?
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Сакам да ве прашам, зошто секогаш трчате по 10 пати поголеми од вас дечковци?
повисоки или постари? :pos:
Не, не трчам по премногу високи, а ни по дедовци :pos:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Уплаќате спортска? Ако да, дали сте фатиле?
Сум уплатила два пати, и два пати фатив по три илјади. Потоа престанав бидејки имав чуство дека ќе изгубам.
Сакам да ве прашам, зошто секогаш трчате по 10 пати поголеми од вас дечковци?
Нема врска, никогаш јас лично не гкледам стрикно да е многу поголем од мене. До две три години ок, али над таа воздраст никогаш.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.370
Поени од реакции
25.099
повисоки или постари? :pos:
Не, не трчам по премногу високи, а ни по дедовци :pos:
Постари мислев. Е како не? Девојки од прва година средно се фаќаат со дечковци од 2 година фак, па не е срамота за вас ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom