Магии - бу!

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Верувам..има свашта на светов...

Верувам во магии,урочуваат,те уништуваат..

Луд сум ? НЕ!:)
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Стартер..има повеќе начини,најчест е со води..мртвачки води..
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
78
Поени од реакции
0
Сигурен сум дека магии, вуду кукли и слични глупости не постојат.
Да можело така лесно да се контролираат спортистите, секој клуб (тим) бил има по една магионичарка, нели?

Хипнозата постои, ама магии - не. :roll:
Комплетно се сложувам...Ко имав 2 години ми викаа ако не седиш ќе ти ја викниме вештерката да ти напраи магии..мухаха
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
магија според мене не постои... тоа ти е илузија помножена со брзина и добивате нешто што ни самиот нема да верувате дека се случува


@Поздрав до форумџијата R1 што имал магија за невидливост така да му препорачувам да престане да гледа хари Потер и да се врати малку во реалноста затоа што ако сте невидлив се што внесувате во организмот како исхрана ќе треба да ви се гледа како се вари низ вас и плус нема да можете ништо да гледате ако навистина постои невидливост бидејки очите имаат црна комора што со многу мала светлина се оштетуваи плус ќе нема да можете да спиете затоа што колку и да се обидувате да ги затворите очите светлината повторно ќе ви смета.......
 

ReNaTa

-SHY- girl
Член од
1 декември 2007
Мислења
240
Поени од реакции
6
hmmm.... edno ke kazam-veruvam (ama sepak bi sakala da sum kako site vas -koi ne veruvate-...da se vratam vo vremeto koga ne ja znaev vistinata)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
hmmm.... edno ke kazam-veruvam (ama sepak bi sakala da sum kako site vas -koi ne veruvate-...da se vratam vo vremeto koga ne ja znaev vistinata)
Ај кажи искуството сеа ко почна, баш ме интересира. Ако не сакаш овде, додади ме на мсн.
 

R1

Член од
7 мај 2007
Мислења
40
Поени од реакции
1
Sto da me Vides Apokalipto,treba da se snimam i da vi pokazam?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom