Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Дискусија во форумот 'Фитнес, бодибилдинг и рекреација' започната од Acid, 28 декември 2011.

 1. Makaron

  Makaron КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!

  Член од:
  16 јули 2014
  Мислења:
  4.360
  Допаѓања:
  7.813
  Evo za 500tce so imam na raspolaganje...
  [​IMG]

  Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
   
 2. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  3.356
  Допаѓања:
  3.610
  Во Охрид е ова?
   
 3. Makaron

  Makaron КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!

  Член од:
  16 јули 2014
  Мислења:
  4.360
  Допаѓања:
  7.813
  Да, кај Џијат.
  500 денари како што пишав, отворено секој ден, мојш и кога сакаш да одиш и да седиш колку сакаш.
  Ако сакаш и во 3 после полноќ.

  Во последно немат гужва, градот ни е празен, сликава е од 12-1 попладне.

  Сеа справите се малце постари, ама то е.

  Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
   
  На Amateur и Кеплер им се допаѓа ова.
 4. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  3.356
  Допаѓања:
  3.610
  Ваква теретаната во Скопје би била 800ки, а може и 1000ка.
  Али секој си одредува своја цена, нема некоја референтна скала по која би се дефинирале цените на фитнес клубовите.
   
  На Makaron му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Makaron

  Makaron КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!

  Член од:
  16 јули 2014
  Мислења:
  4.360
  Допаѓања:
  7.813
  Цената е ниска можеби ради сентиментални причини, човекот мислам дека е поранешен вицешампион во средна категорија и ја држит отворена најверојатно ради кејф, добро е снабдена со тежини и еднорчни тегови имат од 2 кила до 60тина, шипките и справите се малце постари но во добра состојба.

  И е најефтин во цел град, сум бил во неколку и никаде не е 500 денари, а тие освен нови справи во ништо не се подобри, ни во услуга, ни хигиена...

  Кога одев кај еден 700 денари плаќав, имаше нови справи, имаше се, степери, точаци... ама дупло помал простор него овај, тројца да се погодевме немаше место каде да се завртиш.

  Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
   
  На Кеплер му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Amateur

  Amateur

  Член од:
  10 февруари 2010
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  107
  Некој има искуство со ФИД Теретаната?
  Какво е-што е-го бива ли и сл.
   
 7. george_jov

  george_jov

  Член од:
  23 февруари 2011
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  517
  FID e dobra za taa cena vo odnos na spravi i prostor ama e mnogu guzva osobeno od 17-21 ne se faka mesto.
   
  На Amateur му/ѝ се допаѓа ова.
 8. aneta:)

  aneta:) animal lover

  Член од:
  3 јули 2007
  Мислења:
  444
  Допаѓања:
  12
  Фит теретаната позади универзална како сте задоволни? Сакам да почнам таму, да уплатам за зголемување на мускулна маса.
   
 9. Googlemkd

  Googlemkd

  Член од:
  18 септември 2012
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  6
  Има некој одено во теретаната кај Кузман да ми каже какви се условите и колку е цена ?
   
 10. Fiend

  Fiend смут џезер

  Член од:
  29 март 2012
  Мислења:
  886
  Допаѓања:
  1.008
  1200, 1050 за студенти, не ти препорачувам после 4 да одиш дека е мн гужва, солидна теретана
   
 11. DanielVogel

  DanielVogel

  Член од:
  16 септември 2013
  Мислења:
  637
  Допаѓања:
  593
  Теретани во Чаир?
   
 12. Vuki-Viola-Fan

  Vuki-Viola-Fan Solo Fiorentina

  Член од:
  18 мај 2008
  Мислења:
  3.490
  Допаѓања:
  676
  Дали некој слушнал за теретана кај студентскиот Гоце во Тафталиџе...некаде кај куќите позади?? НЕ мислам на Стронг накај Ѓорги, туку баш кај Гоце, кај Форца во тој реон....
   
 13. Harry Potter

  Harry Potter Imperius

  Член од:
  14 септември 2005
  Мислења:
  1.865
  Допаѓања:
  612
  мислење за Атлета кај Железничка?
   
 14. Шкорпион

  Шкорпион Corvus oculum corvi non eruit?

  Член од:
  16 октомври 2009
  Мислења:
  7.104
  Допаѓања:
  7.243
  - Ако сакаш флуктуирачки цени од време на време за непостоечки категории на членови, слободно терај.
  - 60% одат да позираат и да се сликнат пред огледалата таму, него ли да го одработат денот
  - Другите 40% имаш шареноликост од напети и исфрустрирани, до непобарани лични тренери, до аматери.

  Ако можеш да го заобиколиш ова, супер, терај напред. Топ се во секој друг поглед.
   
  На Ilumious, Harry Potter и Amateur им се допаѓа ова.
 15. mentol123

  mentol123

  Член од:
  30 мај 2014
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  што мислите за фитнес фит теретаната и повеќе детали?
   

Сподели преку: