Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.516
Поени од реакции
34.574
Немам точно ама според членовите од флекс кои се дојдени во фид, можно е и да не отвори воопшто[DOUBLEPOST=1474621433][/DOUBLEPOST]
Немам точно ама според членовите од флекс кои се дојдени во фид, можно е и да не отвори воопшто
Фала и јас така потслушнав, гледам заминале дел во фид, дел капитол и во таа теретаната во Маџари...ќе да има вистина во то што ти кажале :(
 
Член од
25 мај 2015
Мислења
14
Поени од реакции
0
Mozhe nekoj da mi preporaca teretani okolu Goce, nemora da se neshto TOP, neka imaat osnovno. I za guzhvi kako se ako mozhe?
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.516
Поени од реакции
34.574
Немам точно ама според членовите од флекс кои се дојдени во фид, можно е и да не отвори воопшто[DOUBLEPOST=1474621433][/DOUBLEPOST]
Немам точно ама според членовите од флекс кои се дојдени во фид, можно е и да не отвори воопшто
Има нешто новости за Флекс или се е на стенд бај?
 

Waverly Raven

Valedictorian
Член од
3 мај 2013
Мислења
152
Поени од реакции
78
Еден е само инструктор за жени - другите се двајца мажи и тек-тук газдата.
Од септември знае да биде навистина тесно - премногу луѓе[DOUBLEPOST=1474629369][/DOUBLEPOST]

имаш искуство со оваа теретана? што добиваш за тие 1000 денари?
Планирав Атанасовски да почнувам, па ме интересираше дали нон-стоп преку целото работно има гужва или само попладне?
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Планирав Атанасовски да почнувам, па ме интересираше дали нон-стоп преку целото работно има гужва или само попладне?
сега овој период има голема навала на луѓе.
понеделник пример врие од луѓе. петок попладне е послабо.
 
Последно уредено:

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.516
Поени од реакции
34.574
Почна ли со работа Флекс во Автокоманда?

@Кеплер
@george_jov
До пред некој ден немаше почнато, според некои информации демек ќе почнела пак за брзо, а според други до пролет немало шанса...се се муабети од луѓе што вежбаа таму, во таа другата гледам има бааги гужва.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Кај се наоѓа сега Терминатор? Пишува дека се преселени негде во Скопјанка.
 
Член од
3 февруари 2013
Мислења
26
Поени од реакции
10
Ми треба нешто околу Буњаковец, што значи од центар до карпош 2 да речеме, што има дедлифт платформа или па bumper plates (Бев во фитнес револуција да прашам, како најблиску нешто до кросфит во околина, али е со закажување и во групи, што не ми одговара). Фала однапред за одговорите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom