Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.075
Теретана бутел, радишани?
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.091
Поени од реакции
15.952
800den. а за 3 месеци однапред 2000ден
Гледав слики од теретаната и ми личи дека е прилично чисто и нови се справите. Ме интересира уште една работа дали имаат добра вентилација и тие климите дали стојат за украс или ги пуштаат?
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Има, одма до шкафчињата
Да де, само еден. Тесен.

Се мислам, колку тушеви се доволни за една теретана и кој стил најдобро одговара за теретани?
Отворен тип, сите заедно или кабини?
 
Последно уредено:

Broda

Ijackhammer.
Член од
6 февруари 2013
Мислења
259
Поени од реакции
141
Дечки, слушнав негде во Скопје имало теретана со опрема од страна на гуми за носење и префрлање, санки за влечење и останато, дали знаете каде е и дали има нешто како фб страна ме интересира.

Фала од напред
 
Член од
20 март 2014
Мислења
10
Поени од реакции
0
Добра теретана во Битола кај што одат женски? И пишејте ми членарина и какви справи има дали е добро опремена :D
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Добра теретана во Битола кај што одат женски? И пишејте ми членарина и какви справи има дали е добро опремена :D
700ки кај паљото.
Да одговорам за цената :D
 
Член од
20 март 2014
Мислења
10
Поени од реакции
0
А кај се поточно наоѓа таа теретана? Пошто не сум од Битола и не го знам добро градот.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
А кај се поточно наоѓа таа теретана? Пошто не сум од Битола и не го знам добро градот.
Од селската автобуска постојка подолу. Поточно, одма до Тинекс Ат Пазар шо е.
 
Член од
16 мај 2016
Мислења
428
Поени од реакции
582
Некој да сподели искуство со Fitness club FIT ?
 
Член од
27 јуни 2016
Мислења
16
Поени од реакции
9
Дечки ај ве молам некој ако може да ми каже каде има теретани низ Аеродром или Ново Лисиче? Па и Лисиче? Не ми се дават пари за у Капитол. Сакам некоја маалска теретана ако има. Чув за некој Харфа или така нешо ама неам појма кај се наоѓа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom