Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Член од
10 јуни 2016
Мислења
26
Поени од реакции
14
Теретани во близина на соборен храм и цени ако може?Фала однапред.
 

banne1

попај
Член од
24 април 2012
Мислења
139
Поени од реакции
68
бил некој во фид (автокоманда) да каже како е?Ко што видов од сликите како мал простор личи, па уште ако има гужва
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.658
Поени од реакции
34.949
бил некој во фид (автокоманда) да каже како е?Ко што видов од сликите како мал простор личи, па уште ако има гужва
Мал е просторот, навечер има гужва, посебно ако дојдат некои дечиња кои повеќе бараат покемони од што вежбаат, али битно ќе ти го заебат тренингот, али како и да е навечер има гужва и уште една работа што мене лично ми пречи е што не работи во недела.
Инаку иако е мала теретаната, си ја одржуваат чиста, ако имаш време да одиш порано во денот местото е културно и ок, а и цената е прифатлива.
 
Член од
12 септември 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
Знае ли некој некоја теретана во карпош/центар којашто отвара рано,во 5-6 часот наутро? Ми треба една таква не можам да најдам.

Благодарам однапред :D
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Знае ли некој некоја теретана во карпош/центар којашто отвара рано,во 5-6 часот наутро? Ми треба една таква не можам да најдам.

Благодарам однапред :D
Спорт Инн Центар отвараат во 06:30 часот од понеделник до петок. Во сабота отвараат од 10 саатот:)
 
Член од
16 септември 2016
Мислења
3
Поени од реакции
2
Работи ли некоја теретана во Скопје од 6:00 или 7:00 наутро?
 
Член од
4 јуни 2014
Мислења
123
Поени од реакции
40
Теретани во Кисела вода ако може да ми кажете и цена месечно (за женски) :)
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.624
бил некој во фид (автокоманда) да каже како е?Ко што видов од сликите како мал простор личи, па уште ако има гужва
Гужвата во последно време уште повеќе се зголеми (а со враќање на студентите) и уште толку ќе се зголеми, а главна причина е затворањето на другата теретана во Автокоманда (наводно привремено заради реновирање)[DOUBLEPOST=1474140453][/DOUBLEPOST]
бил некој во фид (автокоманда) да каже како е?Ко што видов од сликите како мал простор личи, па уште ако има гужва
Гужвата во последно време уште повеќе се зголеми (а со враќање на студентите) и уште толку ќе се зголеми, а главна причина е затворањето на другата теретана во Автокоманда (наводно привремено заради реновирање)
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.658
Поени од реакции
34.949
Гужвата во последно време уште повеќе се зголеми (а со враќање на студентите) и уште толку ќе се зголеми, а главна причина е затворањето на другата теретана во Автокоманда (наводно привремено заради реновирање)[DOUBLEPOST=1474140453][/DOUBLEPOST]
Гужвата во последно време уште повеќе се зголеми (а со враќање на студентите) и уште толку ќе се зголеми, а главна причина е затворањето на другата теретана во Автокоманда (наводно привремено заради реновирање)
До кога ќе биде затворена Флекс имаш информација?
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.624
До кога ќе биде затворена Флекс имаш информација?
Немам точно ама според членовите од флекс кои се дојдени во фид, можно е и да не отвори воопшто[DOUBLEPOST=1474621433][/DOUBLEPOST]
До кога ќе биде затворена Флекс имаш информација?
Немам точно ама според членовите од флекс кои се дојдени во фид, можно е и да не отвори воопшто
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Теретани во Кисела вода ако може да ми кажете и цена месечно (за женски) :)
Атанасовски, до студ.дом Пелагонија, супер теретана има и 2 инструкторки за женски - 1000 ден
Гладијатор- Расадник исто 1000 ден
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Атанасовски, до студ.дом Пелагонија, супер теретана има и 2 инструкторки за женски - 1000 ден
Еден е само инструктор за жени - другите се двајца мажи и тек-тук газдата.
Од септември знае да биде навистина тесно - премногу луѓе[DOUBLEPOST=1474629369][/DOUBLEPOST]
Гладијатор- Расадник исто 1000 ден
имаш искуство со оваа теретана? што добиваш за тие 1000 денари?
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Еден е само инструктор за жени - другите се двајца мажи и тек-тук газдата.
Од септември знае да биде навистина тесно - премногу луѓе[DOUBLEPOST=1474629369][/DOUBLEPOST]

имаш искуство со оваа теретана? што добиваш за тие 1000 денари?
Добиваш топ услови за вежбање, хигиена, исправни справи, и инстуктори на располагање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom