Ливадарки

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.303
Поени од реакции
78.991
Ако има позабегани од овие што кучињата си ги сметаат за свои деца тоа се дефинитивно овие што кучињата на на своите синови/ќерки ги сметаат за Фнучиња.

,,ајде деде да ручкаш" o_O
лажеш.

не заебавај
нема такви или барем ја не верувам дека има до толку некој
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
a koj mislis slika ili rowa?
u koj glede kuceto? MANS BEST FRIEND!


лажеш.

не заебавај
нема такви или барем ја не верувам дека има до толку некој
Roleplay, za da mozat da se povrzat nekako so livadarskite generacii, nesto zaednicko baraat so decata i vnucite pa zborat so domasnite zivotni u superlativ. Nisto novo.

IMO nema pogolema livadarka od Vlatko Makedonija i sekogas ke go postuvam za coining the term bez da mu e gajle deka se frla sebesi pod bus. Edna od pogolemite forumski zrtvi. Edinstveno sto mi e maka e sto busot e figurativen.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.792
Поени од реакции
21.202
IMO nema pogolema livadarka od Vlatko Makedonija i sekogas ke go postuvam za coining the term bez da mu e gajle deka se frla sebesi pod bus. Edna od pogolemite forumski zrtvi. Edinstveno sto mi e maka e sto busot e figurativen.
Wotce druze, izgleda ne si ni malce svesen kolkav avtogol sam si dade so muabetot.
Aj dali sam ke ti tekni zosto :cautious:.
P.s i drug pat ko ke jadis gomna za mene, barem oznacime. Ne e ubo taka, malce pederski e ;)
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
1.707
Поени од реакции
2.998
Onaa onde so džunglata megju noze mislam deka fake e
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.792
Поени од реакции
21.202
Oti ne si ja prasas drugarkati, ona so go zagina pesot, Kuntakinte ili kako se vikase.
Informacii od prva raka ke dobies dali e ili ne e ;)
Автоматски споено мислење:

E da mi e da znam kakva vrska ima ova so Livadarki, ili ajde kolku da se postira nesto :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom