Ливадарки

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
493
Поени од реакции
317
A toa hobi bi bilo sto, cisto onaka kolku da sme nacisto dali go sfati poimot livadarka ?
Mislam deka ne treba da se stava akcent na majcinskiot instinkt za livadarkive kako sto spomnuvas so kucinjava tuku opsto na bilo koe hobi sto ke gi zanimava samo da ne vleguvaat vo seriozna vrska/brak
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.697
Поени од реакции
20.952
Mislam deka ne treba da se stava akcent na majcinskiot instinkt za livadarkive kako sto spomnuvas so kucinjava tuku opsto na bilo koe hobi sto ke gi zanimava samo da ne vleguvaat vo seriozna vrska/brak
Ne vo seriozna vrska brak, tuku totalna nezainteresiranost za mazi, ona bukvalno totalna nezainteresiranost. Ni za zeni vo slucaj nekoj da pomisli deka se nastrani.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.072
Поени од реакции
21.950
@мкд владе ovaa ti e livadarka na godinata... em sama patuva niz svetot so dzip em ima dzukela...

Зашто го цензурирала лицето на кучето ?!

Се уфилмала дека и е дете па страв и е на и го украде албанска мафија и да го продаде на запад ?
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.070
Поени од реакции
22.104
Зашто го цензурирала лицето на кучето ?!

Се уфилмала дека и е дете па страв и е на и го украде албанска мафија и да го продаде на запад ?
peer, tipkata e ok ako sakas avanturi/turizam youtuberi. e sega bas pogaga nekolku definicii ovde, sama patuva, kuce ima duri i planinar e, i toa lud planinar sto saka da dzogira nekoj ludi ruti na planina, ima edna takva pocnuvajki u kosovo, pa albanija pa crna gora so trcanje so ja pravese niz toa planinite tamu, nekoja tura sto faka nedela dena tamu ona ja pravi za 3... gi ispolnuva bukvalno site sterotipovi sto gi spomnavte, mi ja smenivte duri i percepcijata za nea :pos:
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Ne vo seriozna vrska brak, tuku totalna nezainteresiranost za mazi, ona bukvalno totalna nezainteresiranost. Ni za zeni vo slucaj nekoj da pomisli deka se nastrani.
Незаинтересираност?! Нека доведе некој спортски клуб во твојот град играч црнец. Да видиш како им живнува либидото, на ред ќе чекаат пред неговиот стан заради “обработка“.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom