Крф

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
6.885
Поени од реакции
15.215
Да не знае некој како се вика плажава?

67466835_2520199791332012_6996140728887803904_n.jpg
 
Член од
3 март 2010
Мислења
651
Поени од реакции
318
мораитика какво е, дали има ноќен живот по малце, млади, дали е убава плажата, оти гледам ептен плитка делува
 
Член од
16 април 2014
Мислења
5.305
Поени од реакции
6.368
мораитика какво е, дали има ноќен живот по малце, млади, дали е убава плажата, оти гледам ептен плитка делува
Не знам плажата ама за ноќен живот мислам дека е тапа.
Ќе си одиш во Кавос или Ипсос
 
Член од
24 ноември 2013
Мислења
215
Поени од реакции
262
Треба да одам до Грција викендов, ама пасошот ми важи до 4 Ноември. Може ли да ме вратат?
 
Член од
26 август 2019
Мислења
214
Поени од реакции
489
Треба да одам до Грција викендов, ама пасошот ми важи до 4 Ноември. Може ли да ме вратат?
3м пред истек на пасошот не можете да влезете во земји на ЕУ. Е сеа може и да ви се посреќи ама може и не. 2 пати влегов во Бугарија, 2 пати во Грција и вториот пат на одење накај Албанија ме вратија од Грчка граница бидејќи имам 1м до истек на пасош. Јбг!
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.585
Поени од реакции
11.393
Super izgleda, nema sto. Barem na slikava kaj nea...
 
На врв Bottom