choker
Поени од реакции
268

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво дечко.

    Видов на темата за BJJ дека често си коментирал па како по упатен сакам да те прашам. Која е разликата помеѓу граплинг и BJJ или борење? И каде може да се тренира, која е цената, локација, повеќе за клубот и така натаму?

    Фала на однапред.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom