Криминалци и криминални групи во МК

Член од
9 јули 2023
Мислења
6
Поени од реакции
10
Dobro ima li nekoj nasi makedonci sho imat napraveno mnogu i se po evropskite ili sveckite zatvori imam slusnato deka vo spanija ima mnogu makedonci
 
Член од
2 ноември 2022
Мислења
37
Поени од реакции
197
Dobro ima li nekoj nasi makedonci sho imat napraveno mnogu i se po evropskite ili sveckite zatvori imam slusnato deka vo spanija ima mnogu makedonci
Имаше во Шпанија наши. Енис Барди и Столе Димитриевски. Ама сеуште не се во затвор
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.824
Поени од реакции
80.363
Исто и јас кажував дека службите не се до толку во контрола. Кажав и спомнав ликови за кои никој нема мадина да збори и почнаа да пцујат. Нема јас да гинам само.
Кажи кои ликови треба, ја ќе ги спомнам.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.824
Поени од реакции
80.363
Претходно неколку пати пишав сите се праат слепи. Нема да повторувам само јас закани добивам
Какви закани, не тропај. Никој не ти се заканува. Ја само сакам да ти ја разбијам делузијата дека некој се плаши да спомне некое име. Кажи кое име сакаш, ја ќе го спомнам.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.260
Поени од реакции
21.514
Уште докази.

Автоматски споено мислење:

P.S.


shtekli.jpg
 
Последно уредено:
Член од
12 јануари 2020
Мислења
499
Поени од реакции
536
Уште докази.

Автоматски споено мислење:

P.S.


Прегледај го приврзокот 398508
Nekoi od elektronskite mediumi prenesoa deka bil nadvor od MKD
 
Член од
11 ноември 2023
Мислења
50
Поени од реакции
71
Уште докази.

Автоматски споено мислење:

P.S.


Прегледај го приврзокот 398508
За малку поголема прецизност ќе немаше вакво стори да става
 
Член од
28 март 2023
Мислења
640
Поени од реакции
1.004
Ajde kluc na temava i mrs u picku mater.
Мислам дека тоа е најразумен потег. Величање на убијци, дилери и лихвари особено вака јавно, на форум кој има јак импакт при оформување на јавното мислење е недозволиво. Овде се воздигнува шлајмот на општеството, лебарките кои треба да бидат згазени и име да не им се знае а не да се навија кој е појак.

Исто така забележително е каури вс шиптaри ривалство при бранење на дотичните лебарки што во ниту еден случај не е нормална појава тука приказ на општество без морални вредности.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom