Која песна би ја одбрале на свадба за првото танго?

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276

Може не е баш за танго. Ама речиси сигурен сум дека ќе биде прва. :)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
I want to spend my lifetime loving you и Everything I do, I do it for you.
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.680
Поени од реакции
266
koga bi se zenel po drugi put, sigurno bi ja zapocnal veselbata so numerava:cuc:
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
991
Мора да биди баш за танго ?

Некоја староградска, уба....
 
B

Blade Torch

Гостин
Танго ли е тоа бе ? Ја валцер цело време го викам . Ем ај вронг цело време ? :confused:

Ја би одбрал нешто понепознато , тоа сигурно .
 
Член од
26 март 2011
Мислења
659
Поени од реакции
667
Time of my life ја избравме за првиот танц, ќе видиме како ќе поминеме со венчаницата :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom