dzonyb
Член од:
7 октомври 2008
Мислења:
6.054
Допаѓања:
6.434
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

dzonyb

Не другар јас немам одено војска 24 ноември 2014

  1. Forza Milan!!!
   Forza Milan!!!
   Те нема, да не се ожени?
  2. dzonyb
   dzonyb
   Не другар јас немам одено војска
  3. Moon Child
   Moon Child
   Ако ти требаат карти за на Iron Maiden јас продавам две карти за партер. Ние ги нарачавме со сестрами од интернет, ама нема да одиме.
   1. На на мајка ти љубовникот му/ѝ се допаѓа ова.
   2. dzonyb
    dzonyb
    Ти стојат ли уште картите и дали продаваш само една карта и по која цена? Што подразбираш под партер, дали е тоа доле на теренот карта за стоење?
    29 јули 2013
  4. unknown_i
   unknown_i
   Култузин, бидејќи видов дека најубав град во Македонија ти е Кратово, претпоставувам или дека си одтаму или дека си бил во повеќе наврати, па затоа сакам да те прашам дали знаеш дали има некој мотел или пак да се издаваат соби за преноќевање во Кратово? Сакам да одам на прошетка, но никако не ми се исплаќа да одам само за еден ден, а освен хотелот силекс (кој слушнав дека моментално се реновира) не знам ништо друго.
  5. dzonyb
   dzonyb
   Благодарам за линкот. Неможев да го слушам Марјан Ников затоа барав некој друг јазик, па макар и Арабски или Кинески.
  6. HITCH
  7. Pillow Queen
   Pillow Queen
   Ајде исели ме слободно, и така се е труло тука од таквите како вас чија последна прочитана книга им е Зоки Поки и упорно се водат по туѓи идеал и не дај боже некој да си каже сопстевно мислење одма спремате вилите.
  8. dzonyb
   dzonyb
   Те разбирам и јасно ми е , но тоа е тоа . Да не го тупиме понатаму. Факт е дека ги има се помалку и тоа е добро.
  9. Зајче
   Зајче
   Првиот пост ми беше пишан од револт затоа што секој сега е Македонец, а веќе вториот зашто еден човек се најде навреден па сакав да му кажам што мислев, бидејќи немав намера никого да навредам. И знам дека не беше тоа за во таа тема, ама ми се повраќа од ова сега што го гледам. Поздрав и фала на добронамерната критика ;)
  10. НеоН
   НеоН
   Пријателе знам зошто игра Илиевси,извонреден е во одбраната,ама се гледа дека е изморен човекот..Не верувам дека го одморија..
  11. The Dude
   The Dude
   Тешко дека во блиска иднина "хотел" Илинден ќе биде хотел.
  12. Obi4am_Bulgaria
   Obi4am_Bulgaria
   Зашто сметаш, че провокирам?
  13. Мишелинка
   Мишелинка
   Се дискутира со оние кои без предрасуди знаат да направат нормален муабет. Ти во рпинцип не само што си сигурен во МОЈАТА продаденост, туку и три генерации наназад ми ги направи неосвестени Македонски предавници:))
  14. Wolver1nE
   Wolver1nE
   fala brat i ako mozit msn da mi dajs tvoe
  15. ^Exotic^
   ^Exotic^
   Да не одам офтопик на темата за Некст Тајм, фудбалот можеш да го гледаш на justin.tv
   Или па на ТВ барај низ каналите, мора да има негде:)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Потпис

  @VaZoLjIN: Немало да исчезнеме поради парче хартија? Ми личи ко она кога лажеш девојка - дај бе само главичката.Осетивме што значи тоа "едно парче хартија" со спогодбата од 95 кога ни го начукаа до јајца.