НеоН
Поени од реакции
906

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Zdravo vidov deka ste komentirale vo vrska so dule gatacot, pa sakam da ve prasam dali imate telefonski broj na koj se zakazuva
  Vi blagodaram odnapred
  Не ги напнувај секој ден...ќе ги прегориш :)(озбилен сум)
  Мора да има пауза после вежби,за да се оформуваат...
  Лекарското ти важи 18 месеци.Само не те разбрав како тоа ќе почнеш со возење на 17 години??? Законски можеш на 17 и пол.
  S
  gi postirav videata mojs da gledas :)
  НеоН
  НеоН
  добро е да се потсетиме,има уште многу видеа..
  S
  Shellshock nam67
  за зал нема многу од тие видеа...
  М
  Лелел како нe извести порано за картиве.. на другар сестраму е жена на газдата на рибникот (младиот што е..)
  М
  Мартин`
  тоа е тоа :S работава е или да си во умс или да имаш врски во телевизииве :)
  НеоН
  НеоН
  или да погодуеш добро спортска па сам да си платиш :D
  М
  Мартин`
  може и тоа ама не сме стасани до толку ние :)) ај ќе одиме на европсково во ракомет јануари.. поефтино е тоа ..
  Во секој маркет можеш да го најдеш, а и сигурно како мал си к'снал од чоколадото пошо е ептен старо и познато, ама сменета му е амбалажата :)
  Со среќа, па пиши дали го лапнала......чоколадцето :D
  НеоН
  НеоН
  Аа не сум до толку затрескан.Убаво ми е се со неа,ама несакам евентуално да си расипам пријателство.Ќе видиме шо ќе биде..
  Олимпија
  Олимпија
  Ако не најдеш такво, ондак пробај со милка бонбоњерчето у форма на срце и кажи и дека доколку се согласи би и го подарил твоето срце, под услов да го чува, а со бонбоните да се заблажи :D
  НеоН
  НеоН
  тактички...се читаме за два дена
  М
  Во Орбис имаше пред пола година (одприлика) 16 крако сонце за 300 денари макс. 2 метра долго а широчина нешто повеќе од пола метро ..
  + сега деновиве случајно видов на излог имаат уште едно уште поарно (на брзање го видов, најдобро отиди провери си )
  НеоН
  НеоН
  што збориш бе 2 метра,во Охрид метро на метро 1200
  М
  Мартин`
  Охрид ненормални цени имаат, види во Орбис кај нас бајги поефтино е. Инаку ќе го сликам после ако сакаш.. накај 2 метра / 1.70 минимално има
  М
  НеоН
  НеоН
  војната од 2001 е доволен пример каков стрес имаат претрпено нашите војници,многуте самоубиства после тоа се резултат.Некои и сеуште имаат трауми..
  Еве бе бато:
  Подзнак Овен

  Ако вашиот подзнак е овен, вие сте директни, амбициозни, тврдоглави и полни со енергија. Имате брз и понекогаш насилен темперамент, а тоа значи дека прво дејствувате, а потоа мислите за вашите постапки. Тоа е главната причина што никогаш не планирате. За вас тоа е само губење на време.
  T
  оти си таква пичка бе ... ко да не си ми другар ццц
  НеоН
  НеоН
  де бе не знаев дека волку си мек...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom