Коронавирусот и љубовта

Член од
5 март 2018
Мислења
4.887
Поени од реакции
3.847
Ако потрај ова со короната ќе добијам развод од дечко ми уште не земена.
Налет то 9 години по вода ќе одат.
Кога сме кај земањето, таман се решив да се горам свадбите ги забранија.:X3:
Наворучение :некои работи едноставно не треба да се случат во животот :rolleyes:
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
6.980
Поени од реакции
5.468

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.164
Поени од реакции
687
Забрана има ли за групњак?
Двојки, тројки..до колку смее да се групираат за водење љубов??;)
Автоматски споено мислење:

ко нуб некој, без да видам постирам :)
 
Член од
6 август 2011
Мислења
522
Поени од реакции
740
Автоматски споено мислење:ко нуб некој, без да видам постирам :)
Сподели некое искуство од времето поминато во притвор :)
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.164
Поени од реакции
687
Сподели некое искуство од времето поминато во притвор :)
Многу е едноставен рецептот за да не ти е досадно дома. Кога и да ти е досадно, ќе се сетиш на Шутка и - нема веќе да ти е досадно :) Не е корисен рецептот, но само на прв поглед...
 
Член од
6 август 2011
Мислења
522
Поени од реакции
740
Многу е едноставен рецептот за да не ти е досадно дома. Кога и да ти е досадно, ќе се сетиш на Шутка и - нема веќе да ти е досадно :) Не е корисен рецептот, но само на прв поглед...
Мислев на љубовно искуство де, не мора да биде љубовта у време на корона.
Иди оф топик кажи за љубовта у шутка :)
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.164
Поени од реакции
687
Мислев на љубовно искуство де, не мора да биде љубовта у време на корона.
Иди оф топик кажи за љубовта у шутка :)
Љубов е кога ќе успееш да згрееш топла вода со помош на горење колонска во опаковка од празна паштета, за да се напиеш топло инстант кафе. И по такви моменти си имун на сите смешковци на овој свет :) Да би те никад не снашло :)
 
Член од
6 август 2011
Мислења
522
Поени од реакции
740
Љубов е кога ќе успееш да згрееш топла вода со помош на горење колонска во опаковка од празна паштета, за да се напиеш топло инстант кафе. И по такви моменти си имун на сите смешковци на овој свет :) Да би те никад не снашло :)
Јбг друже, у собрание со вода у шутка со вода ти тргнало тебе. Кој да ти го знае Никола дека кога збореше ако треба и затвор ќе лежиме мислел на вас дека ќе лежите, а он у Будимпешта ќе си се шета, и ќе цепа зајачици у време на ковид 19 вирус.
Ај нишо не е ќе помине :)
 
На врв Bottom