Коронавирусот и љубовта

Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.663
Поени од реакции
1.015

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
831
Поени од реакции
2.459
Аферим и ашколсун за темава @teneke! Да се насмееме убаво во овие (пост)коронарни (не)времиња.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
4.805
Поени од реакции
3.740
Си прајме муабет со другарка на чат, и викам : мори шо малер ќе бевме, не знаеше ова короната да фати порано дури бевме Шпанија, да не затвореа таму во карантин ем рает од домашните на неопределено ќе си бевме, плус платен непланиран продолжен одмор.
И таа ми враќа : Да не си будала ле, нас 100 евра нејќеа да ни пратат за еден ден кога останавме без пари, две недели ќе не спонзорирале, ќе умревме за јадење таму :ROFLMAO:
Муабетот ми е,и не е се така црно со овај вирусот. На некој добро му дојде :)
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
2.788
Поени од реакции
2.269
За 3 километра могу се контаминират 3 пута. Дај нешто ближе мајке ти.
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
789
Поени од реакции
1.582
Pornhub kako staorci edvaj cekaat da zarazat novi mazi.
I vie im rakopleskate, budali.
Само вие жени/девојки може да ја спречите оваа зла намера од порнхуб да заразат нови мажи, се е во ваши раце :icon_lol:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
4.805
Поени од реакции
3.740
Ocigledno ne e, prasaj od clenovive sho se u brak dali gledaat porno i kolku redovno.
Точно така, еднаш со една другарка се искрадивме до лаптопот на мажот и, не интересираше шо прај до касни сати на нет, туѓ срам ме облеа кога зирнавме на хистори :D
 
На врв Bottom