Коронавирусот и љубовта

Член од
26 февруари 2016
Мислења
2.021
Поени од реакции
3.638
Точно така, еднаш со една другарка се искрадивме до лаптопот на мажот и, не интересираше шо прај до касни сати на нет, туѓ срам ме облеа кога зирнавме на хистори :D
Стварно за осуда е човекот. Место фино лепо да си гледа во Incognito window... :D
 

Aexil Kong

Entrepreneur
Член од
14 август 2014
Мислења
750
Поени од реакции
564
Нека гледаат тие што не можат во живо да видат, цела среќа имаме шо да гледаме ние ;)
Блазе си ви, човек да ви подзавиди на успешноста. Туку ние што сме обични смртници и еве постиме со години без наша вина, што да правиме? Ништо не можеме ниту да видеме, а камоли пак да допреме, ја немаме таа среќна ѕвезда ниту за љубовта, а богами ни за сексот. :(
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
6.906
Поени од реакции
5.225
Блазе си ви, човек да ви подзавиди на успешноста. Туку ние што сме обични смртници и еве постиме со години без наша вина, што да правиме? Ништо не можеме ниту да видеме, а камоли пак да допреме, ја немаме таа среќна ѕвезда ниту за љубовта, а богами ни за сексот. :(
Успеаваш со оваа линија да ебиш нешто?
Како беше таа статистиката во How I meet your mother, од 3 една ќе се сожали.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
6.906
Поени од реакции
5.225
Курц ги затворил јавните куќи во Австрија
 
Член од
12 март 2009
Мислења
13.365
Поени од реакции
7.482
Курц ги затворил јавните куќи во Австрија
ама отказ нема да им дават ???

патем се сеќавам пред 15-на години во Германија, по падот на ѕидот, имаше во недиуми дека некоја жена од ех ДДР,ја избришале од списокот во бирото за невработени оти одбила понудена работа во јавна куќа ( како хигиеничарка)
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
169
Поени од реакции
135
Точно така, еднаш со една другарка се искрадивме до лаптопот на мажот и, не интересираше шо прај до касни сати на нет, туѓ срам ме облеа кога зирнавме на хистори :D
Ма немој... А нели ти текна малку да ја плеснеш у кревет другарка ти? Или си заборавил после тугиот срам?
 
Член од
23 декември 2018
Мислења
39
Поени од реакции
51
Seks nikako za vreme na korona virusot, gospod se gleda ceda bozji.. ke vi pise greh (so kondom moze samo)
 

Паланчански

ГрЕбач
Член од
12 јануари 2008
Мислења
1.784
Поени од реакции
2.078
Секс само одзади. Не смее да има дување уста на уста.

Еве препорака за Србија. Не знам кај нас што предлага владата.
Корона.png
 
Член од
12 март 2009
Мислења
13.365
Поени од реакции
7.482
На врв Bottom