blackadder
Поени од реакции
889

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не е можно ова, типот е тотално неписмен не може да поврзе две реченици, става точки и запирки пред да почне со мала буква, мислев дека е некое детиште глупо ама ако е точно ова тогаш отишло све низ вода во земјава, нема надеж.
  blackadder
  blackadder
  за несреќа или среќа баш така е како што напишав
  callejón de la muerte
  callejón de la muerte
  Поголема несреќа тешко е да се замисли.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom