Коронавирусот и љубовта

Член од
13 јули 2006
Мислења
15.167
Поени од реакции
17.964
Забрана има ли за групњак?
Двојки, тројки..до колку смее да се групираат за водење љубов??;)
Ваљда треба прво да се мери температура :)

Само јас почнав да кревам температура уште од самиот муабет, не верувам дека ќе ме пуштат :(
 
Последно уредено:
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Шо знам @Vori дали вака прават во Италија, јас мислам дека повеќето е онлајн.

Како најпознато онлајн швалерште, мислам дека барем 10% од сиот покачен трафик на Италија, го прави @Govinda со онлајн секс со Италијанкиве.
Blisko si. Edno 8 zarez 14e procenatot. Ama tesko mi e so italijankite burazeru. Ne sakaat da pricat engleski, a bogami ni sprski. I zatoa drasticno ke opadne procenatot na mojo udel od 8,14. Odvaj cekam da se izlecat pa da si se posvetam fino lepo tuka onlajn koga ke uvedat policiski cas.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.167
Поени од реакции
17.964
Blisko si. Edno 8 zarez 14e procenatot. Ama tesko mi e so italijankite burazeru. Ne sakaat da pricat engleski, a bogami ni sprski. I zatoa drasticno ke opadne procenatot na mojo udel od 8,14. Odvaj cekam da se izlecat pa da si se posvetam fino lepo tuka onlajn koga ke uvedat policiski cas.
А за овде знаеш Албански ?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
А за овде знаеш Албански ?
Razume se ne, ali zatoa oni site pricaat srpski, tako da razumevakje mo se. ;)
Tuku drugo sum zagrizen. Kako so gledam nogu neozbilno se ponasaat nasite. Ne gi pocituvaat preporakite. Sumnjam i za policiskio cas. Procenatot vo italia veke mi padna na 6,11. Zblija sam zabrinen za moja onlajn aktivnost. :confused:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.274
Поени од реакции
45.673
Нема аир од премиум акаунти да тинкање кога сите ти се дома
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Абе кај е Ноне, ја мислам со Коронава :love:



Додуша таа е со ова Еболава :(
Nooone None, oj more None oj....Da be burazeru. Snema go Noneto pred baagi vreme. A ono ja kaj i zaso. Ljubav radi.
Ocigledno Ebolo i prati nekoja neodoliva ljubavna pesna i taka i go osvoil srcenceto koe cuka ispod nejzinite neskromni dunjicki. Vetovatno pesmata u stilu:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.937
Поени од реакции
35.328
Шо ќе ви е Ноне веќе, тунел за комбајн е напраена од овој. :pos:

Туку нема да изненади процентот на бејби бум после 9 месеци, тоа сеа дома затворено хиперактивно партали се прави. :LOL:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom