Колку реално сакате оралка? (и општо за орален секс)

Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
шо ми се има мене десено :/
имав една авантура у студентски со една доста атрактивна но луда типка (после испадна комплекси дека има lvl 10) и така првиот пат лудила петинг еден саат течење пот а лето на поткровје и ајде отиде нешто да се истушира и после тука одма почнавме ја соблеков легна и тука лижење цело тело стегнато цицки супер и коа дојдов до пичката така агресивно и она ми вика зошто го праиш тоа јас и викам демек уживај и коа ме стегна најгадната смрдеа до тогаш што сум ја осетил одма се повлеков и продужив со другиот дел од телото....
значи ако смрди ништо, све ќе ти се одмили
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Појако од тоа да ти го земе на усни , е само ти и ја земеш кога е напалена.Цапање у мед ми е тоа.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Ако женати ти даде оралка - нема појќе да ја бакнуваш в уста?
Опа , значи нема маж што не си го бацил куро,
сите ќе ги прашувам сега ова, супер загатка, и сите ќе искочат лажговци со одговорот НЕ.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
Опа , значи нема маж што не си го бацил куро,
сите ќе ги прашувам сега ова, супер загатка, и сите ќе искочат лажговци со одговорот НЕ.
Аман бе анчо, уште ви е страв попот да не разбее дека дома оралки прајте, пробај колку е возбудливо да и дадеш страстен бакнеж со јазик од како ќе и завршиш в уста
 
Член од
14 декември 2011
Мислења
96
Поени од реакции
115
Аман бе анчо, уште ви е страв попот да не разбее дека дома оралки прајте, пробај колку е возбудливо да и дадеш страстен бакнеж со јазик од како ќе и завршиш в уста
И која фаца ја прават кога ќе им текне - ем не сакаат да ти одбијат бакнеж по секс, да не излезат лоши ем... не име баш сеедно. Јас велам, ваше си е, не бакнуваш нешто туѓо :pusigo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom