Колку реално сакате оралка? (и општо за орален секс)

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ама мене ми е поголемо задоволството, коа она спие... Па коа че ја ослободам од гаќичките без да ја разбудам (доста тешка и макотрпна работа, за која што треба доста тренинг и искуство)...

Па коа ќе заѓњурам полека... мхххххх мхххххххх мхххххххх

прво полека, па кога ќе видиш дека се пали, засилуваш ритам... лудница... Кој е филингот кога ќе те осети и кога ќе се разбуди...

Па уше ако не се разбуди.. ако е уште у полусон, едвај свесна, па коа ќе навлезеш у неа коа ќе ги ококори очите... Милина!!!
На неколку пати сум те прочитала со колку сласт го пишуваш ова ... па прашањето ми е колку уствари тебе лично ти е задовоство да го правиш тоа и колку не е поради девојката од љубов ... за сите важи ама дека Долфин го цитирам директно прашав :lol: :wink:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Divine...

Ќе ти одговорам...

Прво нема ништо послатко (зборувам за вкусот, свиленоста, набабреноста...

Извини, уствари не објаснувам... Не е ова за на форум или канал.. не е за го делам со секого... Ова е само за специјални на мене девојки!!!!
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Аааааа не си фер ... ако тргнеш така многу работи не би требало да се кажани ... ајде најнормална работа е, кажи си. Еве да те испровоцирам со тоа што ќе ти кажам што ми кажале други уз муабет со што сум се сложила и јас ... оралка не би правеле доколку не е тоа за партнерот, за негово задоволство после кое нормално ќе добиеш и ти ... или истовремено нели :lol: Значи лично задоволство не е ... а ти некако поинаку ми звучиш затоа те прашав ... те испровоцирав доволно за да се отвориш? :lol: :P
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Дивајн, значи ти не го правиш за свое уживање, туку само доколку му причинува задоволство на партнерот?
Всушност прашањето беше за твоето задоволство, фокусирај се на тоа.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Не, не ... прашањето беше наменето за посилниот пол си кажав тоа :lol: А кога веќе ме праша ај ќе ти кажам ... секако дека не ми причинува мене лично задоволство ... што посебно задоволство може да е к.. во уста (вака најотворено кажано) :lol: :P Незнам за другите, тоа си е мое :wink:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ајдее...пак ке се карам со тебе! :)
Како може да не ти е вкусно куренцето на партнерот? А лезет ти е кога те лишка а?
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Мерак е и да ти го лапни, и да ја лишкаш.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
divine напиша:
Не, не ... прашањето беше наменето за посилниот пол си кажав тоа :lol: А кога веќе ме праша ај ќе ти кажам ... секако дека не ми причинува мене лично задоволство ... што посебно задоволство може да е к.. во уста (вака најотворено кажано) :lol: :P Незнам за другите, тоа си е мое :wink:
hehehehehheee

Значи к... у уста не е посебно задоволство

Све со глумици сум идел јас, мајку му стара... Сите до сеа ме лажеле дека им е огромно задоволство...

Колку сум наивен!!! Им верував :wink:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Значи кој ѓаволот сади тикви, дно книгата нема. :lol:
Се здрка целосно дивајн. :wink:
Долфин мајсторе, еден нула за тебе. :lol:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Дозволен е секаков интелектуален и аргументиран напад во контекст на темата се со цел да се дојде до вистината и без користење на погрдни зборови, тоа го знаете сите.

Туку Дивајнке, не одговори ништо на нападот сеуште? :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.376
Темата беше колку многу сакаме оралка?
Колку сакаме да ни пружаат, или да пружаме?
Или у исто време?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Се повлеков од овие теми, ама дека си праша само ќе ти кажам дека темата е колку ти сакаш да пружаш оралка и колку тебе те задоволува истата :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
И сеуште неможам да сфатам зошто се налути и повлече. Денес е нов ден, знам дека подруго се чувствуваш од вчера. Ќе ни објасниш сега? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom